имам ли шанс?

  • 657
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Мили майчета,чета ви от доста време,зная че сте много сърдечни,затова се обръщам и към вас,знаете ли някой ваши близки или вие самите да имате нужда от детегледачка или домашна помощница.Много е важно за мен да напусна страна.Благодаря,предварително на всички.

# 1
  • Мнения: 3 367
..не знам на какъв огън се печеш,но да кажа че-не-живеенето в БГ и живеенето е чужбина са 2 доста различни неща...
късмет ти желая

# 2
  • Мнения: 253
Mила Dafne,
Каквато и да е причината да искаш да напуснеш станата, е важно да вземеш добре обмислено решение!
Разбирам че публикуваш тук за да намериш работа и подкрепа, и съм убедена че разбиране и емоционална помощ ще получиш от повечето хора тук!
А за шанс разбира се че имаш! Само трябва да имаш ясна идея какво и къде търсиш!
Пожелавам ти сила, търпение и успех в най скоро време! Hug

# 3
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Скоро някой си търсеше детегледа4ка, дано се обади  Hug

# 4
  • Мнения: 664
Може би все пак е добре да кажеш кои страни те интересуват, какъв опит имаш с децата, такива неща... ако някоя мама се заинтересува.

# 5
  • Мнения: 10
ооо опит с деца имам и то доста голям,както и с домакинската работа.
Коя страна предпочитам....бих искала да е в Европа,но .....

# 6
  • Мнения: 1 768
А говори6 ли някакъв 4ужд еЗик? Peace

# 7
  • Мнения: X
Мила,
ако искаш сериозно да намериш работа като детегледачка в добро семейство, трябва да наблегнеш на опита и уменията, които притежаваш. За твоите бъдещи работодатели мотивите ти да напуснеш Бг са нещо второстепенно и няма това да е причината да те вземат на работа! Пиша ти го с най-добри чувства!
Пожелавам ти успех и късмет! Дано намериш това , което търсиш!

Общи условия

Активация на акаунт