Вярвате ли в хомеопатията?

  • 7 781
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Има сериозен здравосолевн проблем, който немога да разреша от доста време. Последната ми единствена възможност и надежда се оказа хомеопатично лечение...Честно казано съм доста песимистично настроена, но какво ли не прави надеждата...ще опитам и това.
 Ще ми е полезно да споделите отзиви ако Вие или Ваш близък е преминал някакъв хомеопатичен курс на лечение и дали е имало резултат?

# 1
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз лично вярвам в хомеопатията!
Има много хора около мен,престраши ли се и доволни от резултатите!

# 2
  • Мнения: 4 726
Аз лично вярвам в хомеопатията!
Има много хора около мен,престраши ли се и доволни от резултатите!
Радвам се да чуя нещо позитивно,просто и на мен много ми се иска да вярвам

# 3
  • Мнения: 1 063
Моя приятелка има заболяване гуша, което лятото така я мори, че едва диша, а трябва и да работи и т.н. и  само с хомеопатия облекчава себе си, вдигнала е ръце от класическта медицина. А и друга моя приятелка така се доверява на хомеопатията, че с този метод лекува настинките на щерка си - хлапе на 2-3 г. Ако попаднеш на добър хомеопат и от първият път открие лекарството за теб, а не да те размотава...има ефект, поне другите с успехите си са ме убедили. И аз съм пред подобна дилема, но по-скоро да започвам лечение с хомеопатия или с билките на ирисолога - двата метода ирисодиагностика и хомеопатия са противопоказни.

# 4
  • Мнения: 46 492
Аз не вярвам  Confused

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 22:51 от Никол

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Вярвам и ползвам услугите на този вид лечение. Доволен!  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 При дечко дава много добри резултати - доволна съм.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 605
Имам добри резултати от лечение с хомеопатия. Вече половин година не се е обаждал моят хроничен цистит, който преди ме тръшкаше всеки месец. Децата пък изкараха първата си зима без антибиотици - синът ми не отсъства дори ден от градината по болест.
Разбира се има толкова много "зависи", че не бива да се обобщава, но аз пожелавам на авторката на темата да не се разочарова!

# 8
  • София
  • Мнения: 896
Аз и децата ми се лекуваме само с хомеопатия. За мен това е пътят, но човек сам трябва да стигне до него.
Успех   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097


При мен не помогна изобщо!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз вярвам,но не винаги там става от първия път.Трябва постоянство.Аз най-вече лекувам настинки.

# 11
  • Мнения: 1 455
Вярвам и в къщи се лекуваме основно с хомеопатия!

# 12
  • Мнения: 4 726
Окуражавате ме момичета...Дано и при мен има ефект,вече почнах да пия по схемата предписаното

# 13
  • Мнения: 666
 Не невярвам- и ще се обоснова всичките ми познати както и аз включително и децата сме минавали курс по хомеопатия мен ако питаш всички стигнахме до едно мнение - пълна пародия

# 14
  • София
  • Мнения: 35 918
Не вярвам - зная принципа на действие и мисля, че всеки, който има поне малко обща медицинска култура би разбрал, че резултатите са на база: самовнушение или фаза на заболяването.
Пример:
Грипа  минава за 7 дена без лечение или -само са  1 седмица с лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт