Кога трябва да избера педиатър и как?

  • 698
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Искам да се обърна към майките от Варна за помощ, защото чакам дете през август.  Живея до лятно "Тракия" и искам да избера педиатър, но добър и колкото се може по-близко. А и кога трябва да се избере педиатър? Wink

# 1
  • Мнения: 600
нека някоя майка от варна ти препоръча, но относно реда - решаваш кой още преди да родиш и говориш с него, тъкмо да видиш как е на първо четене. след като родиш се уговаряте кога да дойде като ви изпишат - за първи насоки в гледането и т.н. записването реално става с акт за раждане(тук отне 2 седмици). на мен ми искаха и епикризата на дребната. съвет от мен - моята педи излезе мухъл, добре, че докато чаках акта за раждане тя успя да се изложи, та намерих друг и направо при него отидох с документа.

успех!

# 2
  • Мнения: 300
Избираш си педиатър преди да се роди бебчо, а ако може и ти да си при него още по-добре (според мен). Така ще има по-добър поглед върху нещата. Аз поне така направих, този месец си смених личния лекар, тъй като предишния беше ужасен. Избрах си педиатър(по препоръки) и говорих с него за бебо и сега съм спокойна.
Успех.

# 3
  • Мнения: 8 917
Избираш си педиатър преди да се роди бебчо,
Добре е да е някой, който е наблизо Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 391
Добре е да е с препоръка, това е важен избор  Hug
Важно е и да е наблизо, а не да търчиш с детето до другия край на града  Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 147
При всяко положение преди да си родила трябва да избереш педиатър - после ако не си доволна го сменяш м.06 или м.12 - аз така направих

# 6
  • Мнения: 1 410
Трябва да решиш кой ще е педиатър на детето още преди да се роди, защото като се върнете от болницата веднага трябва да му се обадиш и да дойде до вас още на следващия ден.

Виж темите на Варна в отчетните там ще ти препоръчат педиатър.

# 7
  • Мнения: 1 097
Аз проучах, докато бях в родилното. На 2-рия ден ни ден ни изписаха и направо с бебето и букетите отидох да го запиша, че бяха в същата сграда  Crazy Бяхме голяма картинка  hahaha bowuu
Препоръчаха ни 2 GP-та, но едната нямала места и влязохме при другата. Така стана при нас - влизам и питам  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 54
Благодаря много за съветите, защото май вече малко се паникьосах, че наближава момента. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт