По колко трябва да наддава?

  • 2 659
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
   Здравейте момичета,
   Искам да ви попитам,колко трябва да наддава на месец едно бебе.Може ли някой да ми прати някаква таблица за килограмите и ръста,тъй като аз не мога да намеря Crazy
   Благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ако детето е на кърма това ще ти свърши работа. Средно наддаване на тегло при кърмените бебета
Ето и още една.

# 2
  • Мнения: 46 510
Тази е ръст/тегло  Grinning

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
То си знае най-добре. Моята госпожица излиза извън горните стойности дори на момчета, но пак расте здраво и весело бебе.

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Това по-горе е таблицата, но не я гледай стриктно, а само ориентировъчно.
Ваяко бебче си е индивидуално.
Важното е да расте здраво!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 353
долу горе знам че през първите месеци е около 30грама на ден но това е строго индивидуално за всяко дете Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Това е много индивидуално.Всяко дете наддава различно Peace
Моя юнак винаги е бил на долните граници.
Първия месец наддаде 1300 и после все по малко-400-500 на месец.На годинка беше 9600,на 1 г. и 1 месец 10 000.Ние започнахме да растем след годинката Laughing

Таблици има отзад в картона/ако ти е дал педиатъра/,но пак ти казвам,те са само ориентировъчни Peace Гледай детето,то си показва най-добре Peace

Иначе ето какво има по въпроса в сайта.И още

# 7
  • Мнения: 8 917
То си знае най-добре. Моята госпожица излиза извън горните стойности дори на момчета, но пак расте здраво и весело бебе.
Peace
Зависи си от детето - и Гери е от по-едричките , но в НИКАКЪВ случай не е дебела Naughty
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт