Нещо под мишницата

  • 945
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 110
Преди малко си намерих нещо под мишницата. Гадината и наболява.
Сега е облепено с ихтиол (ако е нещо от косъмче, което обаче не се вижда newsm78).
Всъщност въпросното образувание с хирург, мамолог или с друг вид специалист трябва да го консултирам? Най-добре би било да изчезне, както се е появило (вчера го нямаше със сигурност)
Благодаря на всички, които ми помогнат с информация.


Търсачката не ми реши проблема, за съжаление

# 1
  • Мнения: 1 942
А ти как го напипваш? По на повърхността или по-дълбоко?
Аз на твое място не бих го пипала много много, защото ако е лимфен възел ще се увеличи и ще стане по-болезнен. Опипай си хубаво шията отзад /тила/ и там където се свързва със гръдния кош отпред /образуват се едни като ямки отстрани и там се напипват подутите възли/. Ако искаш направи си питката с мед , брашно и йод публикувана тук в една друга тема и я наложи отгоре през нощта да видиш дали има гной за изсмукване ако е косъмче. И.... понеделник бегом марш на лекар - с тия неща шега не бива Confused

# 2
  • Мнения: 481
Може и възпален лимфен възел да е. Каква големина е?

# 3
  • Мнения: 7 110
Може и възпален лимфен възел да е. Каква големина е?
Колкото грахче.

Sillveto, не си и помислям да го пипам. И на лекар ще ходя, но не знам на какъв, все още  Stop. На ямките отзад всичко си е о.к.

# 4
  • Мнения: 5 228
Първо отиди при личния си лекар, той ще те насочи към спеиалист. Преди време имах подобен проблем, бях се притеснила и ходих при лоята лекарка. Тя каза, че няма сташно и да не го пипам и ми мина бързо.
Зачервено ли  мястото?

# 5
  • Мнения: 7 110
Арлина, не е зачервено. Утре, когато реша че ми е наспано, ще се чуя и с личната лекарка.
Благодаря Ви, момичета   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 942
А кога последно си оправя мишниците и как? Ще пробваш ли с питката?

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Имаше подобна тема наскоро и момичета, които са ползвали Рексона писаха, че от нея понякога се получавало запушване на потните жлези  и оттам подобен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт