обрив, температура и наранена лигавица на окото,както и спрей против комари

  • 913
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
та с няколко проблема сме - има ситен обрив по целия гръб от вчера, миналата година му се появяваше но доста по лек от топлото - дали и сега е от това, защото си се локализира на гръбчето само и от вчера другаде не са му излизали пъпчици, но пък току що вдигна температура - малко над 37 градуса е, възможно ли е да е алергия или натравяне от храна, като имате в предвид че вчера е ял крем със козе мляко - възможно ли е да е от него, отделно от един тир по улицата му се напрашиха очите и едното е с наранена лигавица, очния ми изписа какпи - Тобрекс май бяха но подобрение няма ooooh! и последен въпрос ако някой има инфо или идея - отиваме на море - какъв спрей или лосион против комари мога да му взема имайки в предвид че е на година и половина.......
оф то стана дълга и широка, но ако имате идейки по горепосочените проблеми - с радост ще приема съвети  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 914
здрасти Вики ,за очите му вземи Тобрадекс а за комарите-Аутан
поздрави от Вики

# 2
  • Мнения: 4 195
здрасти Вики ,за очите му вземи Тобрадекс а за комарите-Аутан
поздрави от Вики
сори за оффа на собственната ми тема ама вас двете ще ви изям, много ми е домъчняло за Вики и след морето ще ти звънна да ви видя, целувки
а за Аутана - значи става за него да му го взема спокойно така ли Hug

# 3
  • Мнения: 3 914
да супер е аз го ползвам отдавна като ходим на риба-там бъка от комари

# 4
  • Мнения: 5 228
Аутан Джуниър обаче, защото другите разновидности са за над 2 години.
Обрива по гръбчето е напълно възможно да е от топлото. Моята дъщеря тази година също повече се обрива от топлото. Можеш да го намажеш с крем Здраве.
И приятно море!  Hug

# 5
  • Мнения: 4 195
Аутан Джуниър обаче, защото другите разновидности са за над 2 години.
Обрива по гръбчето е напълно възможно да е от топлото. Моята дъщеря тази година също повече се обрива от топлото. Можеш да го намажеш с крем Здраве.
И приятно море!  Hug
въх Фукле с тоз нов ник ме стряскаш все още, мерси за инфото особено за Джуниъра, да видим с таз температура дали няма да си гледам картата за морето на витрината в хола Sad

# 6
  • Мнения: 3 457
виж новите продукти на чико за комари Joy

# 7
  • Мнения: 7 640
здрасти Вики ,за очите му вземи Тобрадекс а за комарите-Аутан
поздрави от Вики
ако лигавицата е наранена, тогава не се слага ТобраДекс, а ТобрЕкс.

Общи условия

Активация на акаунт