Д-р Томова

  • 4 609
  • 46
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
На много места прочетох за Д-р Томова и искам да попитам къде и как мога да иа намеря?Исками се да се прегледам на 3D и доколкото разбирам цените при нея са поносими, а и тя е добър специалист!Някой може ли да ми помогне!!!
P.S.какво е мнението ви за 3Д?

# 1
  • Мнения: 158
Доц. Томова е добър специалист, тук съм чувала само хубави отзиви за нея, а и мен е преглеждала. Моят съвет обаче е да не ходиш в кабинета и който се намира в института по педиатрия. Там апаратурата е стара и когато бях на преглед жената доста се поизмъчи с нея и май не беше особено акуратна. Има частен кабинет с много добър ехограф и ако някоя от мамите може да даде повече инфо по въпроса и аз ще съм много благодарна.
Успех!

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 187
Аз съм говорила лично с нея на този GSM, тя сама ще ви насочи към частния си кабинет и ще ви запише час. Поне така беше при мен. Но 50 лв., които ми поиска ми се видяха много и не отидох. Сега съжалявам - разбрах че си заслужава цената.

доц. Томова, педиатър, пренатална диагностика
Институт по педиатрия
частен център "Красимира", ул. "Балша",
тел. 9520324 GSM 0887606830

# 4
  • Мнения: 1 101
Имам час при нея за 6-ти декември. Вече преглежда в МЦ"София" на бул. "цар Борис ІІІ" №54. Прегледа ми се видя доста скъп- 50лв Rolling Eyes Обади и се на GSM-а, който са ти дали и се разберете.

# 5
  • Мнения: 948
Чувала съм само хубави отзиви за нея.
Аз също ще я посетя в близките дни, но ме интересуваше, знае ли някой, дали прави запис на бебето, както прави Мазнейкова?

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Обади се на GSM-а, който са ти дали и тя ще ти каже къде и кога може да те приеме. Не се притеснявай да й звъниш-тя е много мила жена.

# 7
  • Мнения: 3 146
В института по педиатрия прегледът е 15 лв.мен вика 2 пъти, защото единият път бебесата на беше в подходяща поза.не смятам, че в института тя претупва прегледите.Добрият специалист и на скапан апарат ще види каквото го интересува.

# 8
  • Мнения: 126
Аз ходих в МЦ на Цар Борис 3 - ами да, внимателна е доц. Томова, но как няма да е като за 10 мин. взема 50 лева! Според мен прегледа е много скъп, а не дава кой знае каква по-различна информация от стандартния преглед на който ходя аз.
Снимки не ми направи...

# 9
  • Мнения: 554
Аз ходих в Св.Лазар при нея.Прегледа беше страхотен,трая около 40-50мин. и ми направи запис на видео касета!
Тогава позна и пола на бебо,а бях само в 18 седмица!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Цените да не би да са паднали. Аз преди околко 2 седмици питах и ми каза, че прегледа е 80 лв. Аз поради тази причина отидох в друга клиника при друг специалист. Прегледа с такъв ехограф е страхотен. Вижда се дори в коя посока тече кръвта на бебето. Всеки главен кръвоносен съд и всеки орган. Много е вълнуващо. Аз ходих при д-р Спасов в мед. център "Фемина". Там прегледа струваше 50 лв. На мен ми се стори доста по-приемлива цената отколкото при д-р Томова.

# 11
  • Мнения: 158
Цитат на: mama kenga
В института по педиатрия прегледът е 15 лв.мен вика 2 пъти, защото единият път бебесата на беше в подходяща поза.не смятам, че в института тя претупва прегледите.Добрият специалист и на скапан апарат ще види каквото го интересува.

Имам доста основателна причина да смятам че не е била акуратна, не го казвам случайно. И на добрият специалист на лош апарат ЯВНО понякога му се случва да пропуска малформации....В случая предпочитам да отдам грешката на апарата, отколкото на специалиста. Някак си ми е по-лесно...Освен това прегледът струваше 20 лв по данни към април тази година.

# 12
  • Мнения: 703
Тия хора полудяха ли?80 лв. за 10 мин. преглед? Imp
И предполагам на става с направление по здр.каса Confused:

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: mona
Тия хора полудяха ли?80 лв. за 10 мин. преглед? Imp
И предполагам на става с направление по здр.каса Confused:

Прегледа при мен продължи 1 час и 20 мин. Преглеждат се всички важни органи и кръвоносни съдове! Мисля, че прегледа си заслужава. Ако можете отделете тази сума ще останете изненадани!

# 14
  • Мнения: 948
Цитат на: Диди
Цитат на: mona
Тия хора полудяха ли?80 лв. за 10 мин. преглед? Imp
И предполагам на става с направление по здр.каса Confused:

Прегледа при мен продължи 1 час и 20 мин. Преглеждат се всички важни органи и кръвоносни съдове! Мисля, че прегледа си заслужава. Ако можете отделете тази сума ще останете изненадани!


Къде това?

Общи условия

Активация на акаунт