Упойката при секцио..

  • 1 398
  • 30
  •   1
Отговори
Кажете ми с коя упойка е по-добре : с местна или пълна ?  smile3506

# 1
  • Мнения: 911
Ето виж тук, наскоро се обсъждаше подробно, надявам се да те помогне!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103292.0

# 2
  • Мнения: 135
Аз бях с пълна, защото ме ужасяваше факта, че ще чувам лекарите, обсъждащи подробностите... И инструментите... Confused

# 3
  • Мнения: 1 705
      Под местна упойка сигурно разбираш спинална или?!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз бях с пълна,но не че са ме питали каква искам.

# 5
  • Мнения: 37
Бях със спинална упойка и мисля ,че е по-добрия вариант от пълната.Ще можеш да гушнеш бебчето си веднага щом го извадят.

# 6
  • Мнения: 1 881
Аз бях със спинална упойка, моят лекар /завеждащ хирургия/, ми каза, че по - добре, и по  - безопасно да е спинална Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 35 891
спиналната е по-добре от пълна

# 8
Да, под местна имам предвид спинална  Peace Ами благодаря за съветите  thumbsup

# 9
  • Мнения: 2 309
Без да питам лекарите,защото гаранция има плюсове и минуси и при двете,избрах пълна.Бебето все ще си го гушнеш.
Няма да дам да ми ровичкат из прешлините.Знам ли,например при майка ми не й улучиха точното място и последствията бяха 1г главоболие и силни болки в кръста,които преминаха след терапия.
Леля ми пък нямаше никакви оплаквания.
Организъм!
Така,че избери тази,която на теб ти се иска...

# 10
  • Мнения: 396
На мен ми сложиха спинална,никой не ме пита,казаха,че така е по добре за бебето...Беше ми адски неприятно,часове след като извадиха Вивиан,не можех да си мръдна краката ЛЕ-ЛЕ КАКЪВ УЖАС БЕШЕ ТОВА за мен,чувствах се инвалид,направо като се сетя и още ми става кофти.Успех и не се стягай ,всичко ще отмине  bouquet.Всяка болка си струва заради едно съкровище Heart Eyes.

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Спинална Peace!Толкова съм любопитна,че исках да знам,кога какво и защо ми правят Crazy!А и първата среща с бебка,веднага след раждането е нещо,което ще помня,докато съм жива Heart Eyes!

# 12
  • Мнения: 379
Да живее пълната!!!
Заспах на второто вдишване и като се събудих едно от първите ми изречения беше: "Ех, че хубаво си поспах!"  Blush
Лекарите казаха, че за първи път виждат някой да излиза от упойка усмихнат като ряпа Joy
Никаква тежест в гърдите, никакво главоболие. 2 часа и половина по-късно вече въртях телефоните да се хваля, че имам син bowuu

# 13
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Аз съм за пълна упойка, първо защото не вярвам на лекарите, които ще ми я поставят, специално в нашата болница и второто, защото изпитвам ужас, че ще усещам как ме режат или ще чуя неща, които ще ме уплашат до смърт.
Бях с пълна упойка  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 962
Аз бях със пълна опойка,излязох от нея нормално и нямах никакви оплаквания  Peace

Общи условия

Активация на акаунт