Какво се прави от тук нататък?!

  • 1 411
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
От една седмица съм като працал, то не е гадене, то не е превиване, то не е смяна на настроенията! ooooh! Днес си направих тест и е с две чертички! newsm44 Но едната е по-бледа от другата?! EFP
Всъщност все още не ми е закъсняло... Thinking
Какво се прави от тук нататък ... кога трябва да ида на лекар?! newsm78
Хич не съм наясно, толкова ми е гадно, че и май не мога да се зарадвам истински - обзели са ме разни страхове - ами ако не се справя, ами ако сбъркам някъде, ами ако пропусна нещо важно! newsm45

# 1
  • Мнения: 135
И моята беше бледа, но я имаше.. Явно всичко е много рано - така беше и при мен и лекарката ми каза, че хормоните на бременността са все още малко и за това чертичката е бледа.. Аз отидох на лекар 10-14 дни след зачеване - ние здраво работихме по въпроса и си го чакахме.. Така, че действай се лекаря, а оттам нататък само слушай внимателно1  Wink Успех!   bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Щом има втора черта, макар и бледа, значи си бременна!   bouquet
 За пълна сигурност акаш една седмица да ти закъснее и нов тест!

# 3
  • Мнения: 1 701
И аз от скоро съм в графата бременни, но само на тест. Часът ми за преглед при доктор е чак на 3-ти юли. Непрекъснато ту се радвам и се смея, ту ме побиват тръпки от ужас, ами ако направя нещо погрешно, ако изтърва бебето по моя вина, не знам как да се пазя, не знам какво да правя!
Много въпроси! Чета книги в несвяст сега и треперя докато дойде време за чичо доктор.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравей Luminosa и аз съм в теоето положение само дето  имам закъснение и бледа черта.Бих те посъветвала да изчакаш 1 ден закъснение и да повториш теста.А след 10-на дена на доктор да потвърди и после живот и здраве ще си пишем в отчетните:)

# 5
  • Мнения: 3 034
Аз си направих тест 1 ден след закъснението и чертичката също беше бледа, така че по-вероятно е да си бременна. Изчакай 1 седмица, иди на лекар и спокойно - ще се справиш.  Peace
От тук нататък - спокойствие му е майката...

wish, не е толкова лесно да "изтървеш" бебето, така че не се притеснявай - не пий алкохол, не пуши, хапвай хубава храна и се усмихвай и всичко ще е наред.  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 489
Честито!!!
Макар и бледа ,втората черта си е черта.Аз направих няколко и то различни марки и все с втори бледи черти.Изчакай няколко седмици и отиди на лекар тогава,за да потвърди.Започвай да пиеш фолиева киселина.

# 7
  • Мнения: 1 975
Според мен е добре да изчакаш още малко за лекар. Аз лично имах закъснение от 10 дни и го отдавах на вълнението около сватбата, но се оказа, че на сватбата вече сме били трима. Изчакай още малко и отиди на лекар   love001

# 8
  • Мнения: 1 701
И понеже сме в разгара на лятото може ли да попитм как се отразява плажа плода?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 227
Честито!!!
Макар и бледа ,втората черта си е черта.Аз направих няколко и то различни марки и все с втори бледи черти.Изчакай няколко седмици и отиди на лекар тогава,за да потвърди.Започвай да пиеш фолиева киселина.
Честито и от мен!
Мм да, и аз правих различни тестове и все с бледи втори черти... Laughing И резултата се вижда на лентичката в подписа ми. На лекар ходих след едноседмично закъснение.   bouquet

# 10
  • Мнения: 46 435
Охооо, честито  Hug  bouquet
И моята беше бледа  Laughing
Отидох на ехограф веднага  Peace

# 11
  • Мнения: 2 653
Честито!Не се шашкайте момичета.Аз обаче като разбрах още същия ден отидох на лекар- не бих издържала и един ден .Сами ще разберете колко е вълнуващо като видях на ехографа онази малка точка- моето бебе- просълзиха ми се очите(и сега пак като си спомня).Слушай хубаво лекарката кави съвети ще ти даде и просто бъди по-внимателна от обикновенно.А това с многото четене на различни книги някой път обърква, така че не прекалявай!
И най-важното - радвай се на всеки един момент от бременността!  bouquet
Успех!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Честито  bouquet
Изчакай две седмици и отиди на видеозон,в момента нищо няма да се види

# 13
  • varna
  • Мнения: 404
най-вероятно си бременна макар и втората ти чертичка да е бледа!Честито и лека бременност!!!А колкото до това какво да правиш...еми отиди на гинеколог да ти потвърдят бременността

# 14
  • Мнения: 3 457
споко и при мен чертичките бяха различни ,а резултата е на 2 месеца Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт