Бременност, скоро след аборт (хипотетично)

  • 789
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 343
Здравейте момичета, имам следния проблем и съм супер притеснена: края на април след мисед в 11 г.с. ми правиха два кюретажа, че имах проблеми (септември 2005 също имам мисед). Мина един цикъл от тогава и се притеснявам, че май сме сгазили лука  Embarassed Знам, че още е рано да го мисля (днес трябва да ми дойде, имам редовен цикъл), но и вчера и онзи ден имах болки все едно ще ми дойде, днес нищо, ама съвсем нищо. По този начин разбрах, че съм бременна последните два пъти и не сбърках. Та, притеснението ми е ако съм бременна има ли шанс това бебе след тези два кюретажа. И изследвания искам да си направя, но мислех есента, след морето, като минат отпуските... Дано не ви се струват глупави притесненията ми, още повече, че е рано и тест не съм правила, но ще се побъркам да го мисля.

# 1
  • Мнения: 707
Мила, теzи въпроси е най-добре да обсъдиШ с личният си гинеколог. Той най-добре zнае какви са Шансовете ти zа успеШна бременност в момента, фиzическото ти състояние, както и причините zа предиШните zагуби. Друг въпрос е как си психически и готова ли си толкова скоро zа нов опит?
Желая ти късмет!

# 2
  • Мнения: 3 715
Ами направи си един кръвен тест, за да не го мислиш повече.

# 3
  • Мнения: 1 409
Мишка,миличка не му мисли толкова и не се шашкай,че какво по-хубаво от това ако е станало бебчето.Господ си знае работата и ако е решил да ви даде бебче сега значи това е най-подходящия момент.Радвай се и бъди сигурна,че този път всичко ще е на ред.Знам какво ти е и страховете ,които те тормозят,защото бях само седмица преди теб в Шейново по същата причина.Вече минаха два цикъла от тогава и решихме да подновим опитите.Мен също много ме е страх,но вярвам,че не може да е все лошо и следващия път бременноста ми ще има успешен край и ще гушна сладкото бебче.Вярвам,че и при теб ще е така.
Стискам ти палци и ако е станала работата се моля с цялото си сърце да имаш една безпроблемна и хубава бременност.
Прегръщам те  Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Мила, аз забременях точно така - след аборт, но без кюретаж. Лекарите се изпокараха дали това е редно или не е. В крайна сметка нищо не стана - бебето падна още в първата седмица закъснение, едвам го бяхме видели на ехографа  Sad Питах на много места, никой не ми каза, че причината е 100 % в бързото забременяване. По-скоро предположиха, че са ми били лоши хормоналните нива, което е трябвало да бъде проследено от лекаря.
Както и да е, пожелавам ти повече късмет! И си направи кръвен тест, защото според мен след кретаж ще имаш нужда от повечко хормони за задържане. Успех и пиши какво е станало!

# 5
  • Мнения: 343
Момичета, дойде ми. Съжалявам, че така прибързано пуснах тема, но нещо много се бях шашнала. Благодаря ви за отговорите. Успех и добри новини пожелавам на всички.

# 6
  • Мнения: 1 409
Радвам се
Успех и се пази,за да може другия път да имаш успешна бременност. Hug

Общи условия

Активация на акаунт