Бебе и компютър

  • 935
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Майчета кажете, пречи ли според вас компютъра на бебето?В смисъл,че понякога като я храня или си я нося и ми се сяда пред компа обаче не съм много сигурна дали облъчванията влияят на бебо по някакъв начин.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 127
Съпругът ми казва, че компютъра (монитора) облъчва по-малко от телевизора. Мен лично не ме притеснява да седя пред  компютъра с бебето. Не му давам да гледа.

# 2
  • Мнения: 46 434
Спокойно, не е страшно  Peace

# 3
  • Мнения: 300
Според мен няма нищо страшно.  Party
Облъчването при днешните монитори е минимално.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 717
Цялата си бременност изкарах в работата пред компа. После Дияна е висяла пред него. Сега вече сама си пуска филми и игри.
Няма страшно, стига да не прекалявате с висенето през компа Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз го оставям да се върти покрай компютъра.И да искам,не мога да го спра-все там налита Laughing Не мисля,че има някакъв проблем с облъчването.Стига,както са казали момичетата,да не се прекалява.Както е с всичко Wink

# 6
  • Мнения: 4 392
Ами аз моята я държа далеч от компа,защото ще ми разглоби клавиатурата вече. Joy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спокойно, не е страшно  Peace
Peace

# 8
  • Мнения: 992
аз мойта бебка си е държа пред комапа, е за малко разбира се но не мисля че чак толко й вреди

# 9
  • Мнения: 6 608
Свекито намеква ,че компа трябва да се махне от детската ,когато се роди бебо-ще ви цитирам

# 10
  • Мнения: 2 047
Свекито намеква ,че компа трябва да се махне от детската ,когато се роди бебо-ще ви цитирам

  Те и около мен така намекваха, но като останах сама с бебето и  все трябваше да го наглеждам и щях да изкукуригам в стаята, ако не беше компютъра. Беше ме страх да отида до другите стаи, а да гледам тв в хола беше немислим лукс. Така хем си седях при бебчо спокойна, хем не скучаех и си четях във форума.
Иначе нея не съм я държала пред компютъра, не мисля, че е добра идея. Като порасне и без това едвам ще го опазя.

# 11
  • Мнения: 2 885
В стаята преди да се роди Стефан имаше две маси с компютри.
Сега редуцирахме компютрите до един + лаптоп в другата стая.
Там където спи детето не тракаме с клавиатурата вечер.
От тази гледна точка е добре да няма ПЦ в детската стая.
Иначе Стефан растеше в моя корем, като аз бях по 10 часа пред ПЦ - такава ми е работата.
Сега пак ме вижда повечето време пред монитора.
Не е хубаво да се държи/мотае бебето отзад ПЦ-то, там облъчването е по-голямо.
Отпред, т.е. на монитора няма проблем.

# 12
  • Мнения: 8 917
Гери и в коремчето ми, и сега - вече извън него Mr. Green е почти постоянно с РС  - преди на работа, сега у дома. Постарали сме се монитора да е качествен /ЛСД/ и ТВ - също Peace

# 13
  • Мнения: 3 457
Гери и в коремчето ми, и сега - вече извън него Mr. Green е почти постоянно с РС  - преди на работа, сега у дома. Постарали сме се монитора да е качествен /ЛСД/ и ТВ - също Peace
и ние сме така ,тои ми спи на ръцете ,яде ,а аз на компа Peaceиначе ще изкукуригам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт