Текстилна маска за лице на Dermal Korea

  • 1 639
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 870
Да ви похваля една много интересна маска, в пакетче е и вътре материята е като на мокра кърпичка, има формата на лице с дупки на очите и устата. Взех си с екстракт от зелен чай.
http://www.alibaba.com/catalog/11064839/Natural_Essence_Mask.html
В нета намерих само тази снимка. Подейства ми много добре на кожата, мирише страхотно. Пише че става за всякакъв тип кожа и за всички сезони. Производителя е DK Cosmetics Корея.

# 1
  • София
  • Мнения: 639
на страницата нищо такова не се вижда,  Simple Smile
искам и аз да разбера за какво става въпрос и как точно действа смисъл за успокоение или какво и трябва ли да се слага крем  ooooh!

# 2
  • Мнения: 870
Съжалявам че на страницата не се вижда, но само това намерих, сайта на компанията е в ремонт в момента.
На моята отзад пише:
Подхранваща маска за лице от зелен чай
Концентрираните активни съставки овлажняват кожата, подобряват еластичността.
Употреба: Почистете и измийте лицето си с вода. Поставете маската и притиснете внимателно. Задръжте върху лицето 15-20 минути, за да се абсорбират съставките и след това свалете маската. Не е необходимо допълнително изплакване на лицето.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Не съм виждала до сега такава маска. От нормалните магазини за козметика ли се купува?

# 4
  • Мнения: 870
Обясниха ми че от скоро се внася в България и я няма на много места, заради йероглифите по нея хората си мислели, че е поредния китайски боклук, а тя е корейска. Аз я взех от един магазин в Студентски град, струва 3.50, по принцип е за еднократна употреба, но е доста напоена и може да се използва още поне 2 пъти. Аз си я прибрах пак в пакетчето и в хладилника (лятото се ползва охладена).

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
Интересно звучи, запомних я и ако я видя ще си взема. Мерси много Mr. Green

# 6
  • Мнения: 870
Моята, както казах е със зелен чай, но има и още 5 вида. Като гледах сайта там бяха изброени доста повече, явно не се внасят всичките.

# 7
  • Мнения: 6 607
И аз си взех за лице и за очи ,но не ми допадна Naughty

# 8
  • Мнения: 870
И аз си взех за лице и за очи ,но не ми допадна Naughty

Същата като тази ли е? Защото нямат за очи, само за лице...

# 9
и на мен ми бяха донесли такава от корея, но не беше със зелен чай, не си спомням съставките
не ми хареса. беше много силна за мен и ми се възпали лицето

Общи условия

Активация на акаунт