За гадателите, врачките и ясновидците

  • 6 630
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
Кога хората тръгват да търсят такава вид помощ ?
Вие вярвате ли ,имали ли сте допир с такива хора?
Болшинството шарлатани ли са,или има и такива,които наистина имат някаква сила?
Знам,че сега ще започне един спор "за" и "против".
Нека не стигаме до #2gunfire-просто зададох няколко въпроса  bouquet

Ако някоя от вас е имала такива срещи нека сподели впечатленията си

# 1
  • Мнения: 5 622

 Мисля, че сме го говорили това  newsm78

Аз лично не вярвам  не разчитам на такива хора. Но много отчаяни хорица опират до тях, така смятам аз

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Няколко теми има по въпроса...

Обаче за първи път ще пиша
Водили са ме на някаква лечителка в Пловдив като тийн, защото имах ужасна мигрена- всеки ден до там с влака (още нямахме кола), будили са ме в 5.30, за да идем в определения час. На четвъртата среща, онази ме изкра потенциален инвалид- бъдеща атрофия на краката, тумори...ужас  Shocked
Родителите ми спряха да ме водят...и добре че

# 3
  • Мнения: 157
Ами аз преди 7 години бях на гледачка,но не за да ми гледа ами защото е позната на мъжът ми.Тогава тя ме попита дали искам да ми гледа на кафе,аз казах да.И така тя ми каза,че съм бременна,а ние с мъжо още не знаехме.След няколко дни отидах на лекар по савсем друга причина,и ми казаха,че съм бременна.
По принцип не вярвам на гледачки,но тази ми позна.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 105
Не вярвам! StopЕдна позната ми показа един сайт (бях пускала и тема с простотии от него) след двудневно четене на темите в него  се отвратих Sick от арогантността на "врачките" списващи там. На някой ако му е любопитно да види модерните врачки, гледащи по интернет Crazy, да каже, ще дам линк.

# 5
  • Мнения: 927
Аз съм ходила с съученички като завършвахме да питаме ще вземем ли изпитите  Laughing  Laughing Тя започна да ми говори как аз в Бг няма да остана и че щастието ми е в чужбина.. Каза ми, че ше замина в богата, северна страна.. след година бях в Швеция..След това ходих пак. Позна ми и за Дубай. Даже точните и думи бяха "ще заминеш да работиш в южна страна, с различни нрави, започва с Д. То май не е държава, а като град...с Д.. изавършва на...УБАЙ..
 Всичко, което ми беше казала се сбъдна,но аз от години не вече не съм ходила при нея...на сегашния си акъл не смятам, че е редно..всичко си е Божа работа

# 6
  • Мнения: 3 376
Не вярвам! StopЕдна позната ми показа един сайт (бях пускала и тема с простотии от него) след двудневно четене на темите в него  се отвратих Sick от арогантността на "врачките" списващи там. На някой ако му е любопитно да види модерните врачки, гледащи по интернет Crazy, да каже, ще дам линк.

Мисля,че се сещам за кой сайт иде реч ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
Не вярвам! StopЕдна позната ми показа един сайт (бях пускала и тема с простотии от него) след двудневно четене на темите в него  се отвратих Sick от арогантността на "врачките" списващи там. На някой ако му е любопитно да види модерните врачки, гледащи по интернет Crazy, да каже, ще дам линк.

Мисля,че се сещам за кой сайт иде реч ooooh!

Кажи на ЛС Blush

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Кога хората тръгват да търсят такава вид помощ ? - Не всички хора ходят. Има такива които ходят ей така, за да получат някакво успокоение или просто за да си изкажат проблемите. Има и такива, които са чували и са податливи на внушения и за това ходят. Има и такива, към които се причислявам и аз, които просто не вярват и няма такъв момент от живота ми и такъв проблем, който да ме накара да отида да ми гледат, баят или лекуват.

Вие вярвате ли ,имали ли сте допир с такива хора? - Не. Имала съм срещи с хора, които се мислят за такива, но само съм им се присмивала, къде в лицето, къде не, както и да е...

Болшинството шарлатани ли са,или има и такива,които наистина имат някаква сила? - Да, болшинството са шарлатани, а тези, които не са, се самозалъгват и действат на принципа на внушението. Например скоро четох, че можем да си внушим да отслабнем, на тези които вярват ще им е сто пъти по-лесно.

Знам,че сега ще започне един спор "за" и "против". - Няма начин. Бъди сигурна, трябваше да го предвидиш още щом пускаш темата си. Тази тематика ми е любима и няма да се уморя да пропгандирам, че е глупаво да се вярва на такива неща.

Нека не стигаме до #2gunfire-просто зададох няколко въпроса  bouquet - ОК, аз пък просто и точно на въпросите ти отговарям Peace

Ако някоя от вас е имала такива срещи нека сподели впечатленията си - Нямам впечатления, няма нещо поне мъничко, което да ме е накарало да повярвам.

# 9
  • Мнения: 1 942
Aйде пак на въртележката!  #Silly

Въобще какво ново очакваш да прочетеш в тази тема? Пак ще има крайни отрицания и лични нападки. Я по-добре сложи една анкетка да видим какво е съотношението tooth

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Добре де,и аз принципно не вярвам на такива неща.Че болшинството от тях са шарлатани е ясно и на малките деца.Но също така е вярно,че има хора,които притежават някаква сила или незнам там какво,и пример за това е баба Ванга,лека й пръст Praynig.На много хора е помогнала и на много е надникнала в бъдещето и това е факт Peace.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... ,и пример за това е баба Ванга,лека й пръст Praynig.На много хора е помогнала и на много е надникнала в бъдещето и това е факт Peace.
За Ванга само съм чувала. Не съм я виждала и не познавам хора, ползвали се от услугите й, така че за мен не е факт Naughty Ти лично ли я познаваш, че говориш за факти?
Еми почна се, ама няма начин Joy

# 12
  • Мнения: 822
И аз ще опитам да отговоря в зададения ред...
Кога хората тръгват да търсят такъв вид помощ ?Поне за мен, това е последната възможност преди "срещата" с погребалния агент.Имам предвид,че бих го направила в крайно отчаяние,когато всички други възможности са изчерпани и то най-вече при здравословни проблеми... Peace
Вие вярвате ли ,имали ли сте допир с такива хора?Не отричам,че може би има хора,които са надарени или усвоили много добре методите да влияят на другите на подсъзнателно ниво.
Болшинството шарлатани ли са,или има и такива,които наистина имат някаква сила?
Мисля,че повечето са шарлатани,а тези,които наистина могат да помагат(понякога помощта се изразява и в обикновено изслушване,съпричастност и полезен съвет,което може да се постигне и при психолог) е трудно да бъдат достигнати...
Знам,че сега ще започне един спор "за" и "против".Аз поне нямам желание да споря,изказвам само мнение... Hug
Нека не стигаме до -просто зададох няколко въпроса
Не съм крайна в мнението си...
Ако някоя от вас е имала такива срещи нека сподели впечатленията сиОколо 2 месеца преди да почине баща ми,когато лекарите го бяха отписали вече,но ние все още -не.Не беше гадателка или врачка.Но често и екстрасенсите биват причислявани към тази група.Жената поне беше честна,каза ни,че няма смисъл,без да ни лъже... Peace

# 13
  • Мнения: 394
За мене един психолог върши по-добра работа от един врач да речем. Mr. Green

# 14
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
... ,и пример за това е баба Ванга,лека й пръст Praynig.На много хора е помогнала и на много е надникнала в бъдещето и това е факт Peace.
За Ванга само съм чувала. Не съм я виждала и не познавам хора, ползвали се от услугите й, така че за мен не е факт Naughty Ти лично ли я познаваш, че говориш за факти?
Еми почна се, ама няма начин Joy
Не я познавам лично,за съжаление,но имам близки хора,които са ходили при нея и наистина им е помогнала.
Тук държа да подчертая,че НЕ вярвам на всички лечители и гадатели,заляли страната.Не съм толкова изперкала все пак Joy.Всъщност Ванга е единствената,в чиито способности вярвах,защото съм виждала резултати(преди/след посещение при нея) Wink.

Общи условия

Активация на акаунт