ДайТе идеЯ за бЕбефОН - Safety или Fisher Price .... а моЖе и дРуга маРКа

  • 1 121
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
С ВикториО не ми е бил необходим, но сега newsm78...когато големия диваК е в къщи, малкия е в другата стая и не мога постоянно да влизам, понеже ВикО е след мен и все иска да му дава биба или целува ooooh! и за това искам да се допитам до вас - дайде моля някакви предложения, препоръки и мнения

Благодаря Ви предварително    bouquet
Незамедними сте

# 1
  • Мнения: 1 393
Дидка,
Честито още веднъж, малкото мишоче изглежда стахотно сладко на снимката!   bouquet

По въпроса- аз още чакам нашето бебе,така че личен опит нямам, но се консултирах с няколко майчета, а и гледах ревюта по интернет, та в крайна сметка съм се спряла на ето този модел: http://www.target.com/gp/detail.html/ref=br_1_6/602-3384817-3699 … p;asin=B0009T2CBC

Успех и на теб с избора!

# 2
  • Мнения: 636
Аз съм харесала видео бебефон. Още не съм го взела, но ми се струва, 4е е по-добра опция. Слушаш и гледаш бебето, има инфраред за нощно виждане. С допълнителен кабел можеш да вклю4иш образа да се предава от телевизора. След като детето порасне може да се ползва за др. цели - например монтира се камерата над входната врата и виждаш кой звъни  Wink

Ето един модел, в евау има и други.

http://cgi.ebay.ca/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=7775866333 … E:B:EOIBUAA:CA:41

# 3
  • Мнения: 964
Дидке ако живеете в апартамент не ти трябва с голям обхват,аз имам този струва 20$ продават го навсякъде,Target,Wal Mart,Baby R As. върши повече от идеална работа и не е скъп,което е доста важно според мен Naughty

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Офф, не ми се карайте.
Дидка, честито! Да са ти живи и здрави всички мъже в семейството!

# 5
  • Мнения: 3 367
аз съм на мнение 1е колкото по-проста една техника-по-добре..не харесвам видео бебефоните,тоя уред е само "подслушва1ка" според моите разбирания..имаме фишер прайс,40кина беше,нещо от тоя род;
http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=2626207& … 25487653198086006

3 етажа къща сме,1ува се мноооооооого високо,1ак досадно; и свети ако е намален звука;
весело бебе-гледане:)
Анна

# 6
  • Мнения: 2 959
Дидка, аз имах на Fisher Price/ един от служебните подаръци/ но така и никога не го използвах. Иначе имаше голям обхват и доста добра чувствителност. Но Дана се оказа много по- гласовита и я чувах и в др. спалня и в хола и в кухнята, с една дума навсякъде в къщи. Но Ти с Викича след Теб, определено ще Ти е необходимо. Успех в избора и леко гледане на бебчо и бате Викич. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 327
Дидка,
честито синче още веднъж.
ние си купихме бебефон и го ползвахме точно един ден. Оказа се,че главното тяло прихваща звука на климатика и вие в стаята на бебето. Сега ще   го връщаме.Ти ако искаш пробвай за всеки случай.

# 8
  • Мнения: 7 837
Аз имам Safety 1st с камера и видеомонитор и съм адски доволна. Странични шумове от телефон, климатик или др. не е хващал досега.

# 9
  • Мнения: 7 091
Дидка, вие в къща или в апартамент сте? Аз примерно съм много доволна от нашия, защото е с dual receiver, но ние сме на 3 етажа и е просто невъзможно да чуеш бебето от единия на другия етаж. Ако и вие сте така виж за такава опция, аз в началото хич и не се сетих, че ще ни трябват 2 receiver-а( ами като сме живяли в апартамент в БГ Simple Smile ), ама после се оказа, че моделите с такива не са твърде много.
Ако ти трябва такъв- пиши да препорчам Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 2 924

аз ползвам това на Chicco и съм много доволна. Монитора е малък ,преносим  . Камерката може да се постави и на гладка повърхност, на стена ,но има и щипка с която да се закрепи на креватчето примерно . Монитора  го нося с мен и на балкона, и в банята,навсякъде. Обхвата е 100м , не съм го проверила това обаче. Във всеки случай за нашия апартамент/120кв/ е напълно достатъчен. Когато в стаята е тъмно също се вижда ,но черно -бяло, което е без значение в случая. Може да се включи и към телевизор, не на мен лично това поне за сега не ми е необходимо. 

# 11
  • Мнения: 7 430
Момичета - кокичета Благодаря за ценните съвети - сега отиваме в Уолмарт - дано харесаме нещичко Wink

Тсндори...ние живеем в апартамент и нямаме толкова много стаи Wink ....аам виж за вас...леле...много голяма къща бе Laughing

Целувки

# 12
  • Мнения: 7 091
Момичета - кокичета Благодаря за ценните съвети - сега отиваме в Уолмарт - дано харесаме нещичко Wink

Тсндори...ние живеем в апартамент и нямаме толкова много стаи Wink ....аам виж за вас...леле...много голяма къща бе Laughing

Целувки


 То само така изглежда Диде Simple Smile стаите са малки, просто са накупчени на 3 етажа, ние третия почти не го ползваме, само двата, ама питай ме с тоя корем как се катеря и как го псувам тоя дето е измислил да има само една тоалетна в цялата къща  #Crazy.  Поне дето казва мъжа ми от упражнения не мога да се оплача  Mr. Green Laughing

# 13
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Диде, да ти е живо и здраво Мики-то! Много е сладко!
Ние имаме монитор с подложка под матрака, който пищи, ако няма движение - против SIDS. Ето го:

http://store.babycenter.com/product/safety_baby_care/safety/monitors/8914?stage=

Само че засега не го ползваме, защото Дани е още при нас в нашата спалня. Пробвали сме го няколко пъти и се чува супер.

За живеене в град (предполагам, че е така, след като сте в апартамент), е хубаво да има няколко "канала", за да можеш да превключваш, ако хванеш съседския монитор примерно.

# 14
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Работих 6 месеца в BabiesRUs секцията Infancare, точно където са бебефоните, моята препоръка е - Sony - и най-евтиният им модел е по-добър от всички останали. Беше свързано нещо технологията на каналите, не с броя им, а с честотата на приемането им, че не се засичали с останалите предаватели, абе както и да е, просто тази марка, се ползваше с най-голям респект Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт