Фиктивно бракосъчетаване

  • 1 876
  • 17
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Бих желал да узная, дали някоъ от присъстващите се е сключвал фиктивно и поради каква причина? Rolling Eyes
Или поне бихте ли сключили фиктивен брак? Защо?
Или разкажете история на някоъ познат... Би било интересно навярно!? Thinking

# 1
  • Мнения: 899
Мой колега се ожени така, за да вземе приятелката си с него в Америка (спечели зелена карта). Приемам го за фиктивно, защото по думите му не питае особено голяма либоф към нея.. цитирам: "Тя изобщо няма да ми пречи, пък и не е нищо сериозно, колкото да дойде с мен. А и такива добри с... прави, че поне няма да съм на сухо, докато си намеря нещо по-добро.."  ooooh!

# 2
  • Мнения: 3 405
Смятай колко съм напред с материала, " такива с... прави " първо си помислих, че е сметки, после ми светна, че е свирки, нъл тъй Grinning

Аз не съм се бракосъчетавала фиктивно, но защо не. Никога не знаем каква ползата от вредата.

# 3
  • Мнения: 2 178
Ох, една позната така плати на англичанин,за да сключат брак и да е легално там, но се оказа престъпник, сега е в затвора и доста си изпати момичето от тази случка. Sad

# 4
  • Мнения: 899
Смятай колко съм напред с материала, " такива с... прави " първо си помислих, че е сметки, после ми светна, че е свирки, нъл тъй Grinning

Аз не съм се бракосъчетавала фиктивно, но защо не. Никога не знаем каква ползата от вредата.

Свирки, свирки   Mr. Green  Ама и голямата й заплата изтъкна като приемущество, та...и сметки става.

# 5
  • Мнения: 3 423
Една мадама се взе с един педал така, след 3 години се разведоха, доколкото знам, не е имало проблеми.
Но знам и за един момък, дето се ожени за паспорт, съпругата обаче забременява от приятеля си, нашият човек не може обаче да се разведе, защото детето, родено в брака им му се приписва на него и при развод трябва да плаща алименти. Кофти номер.

# 6
  • Мнения: 13 512
Небесна:Какви такива  неволи те вълнуват?Да не си решила да  зарежеш Ананасов? Бреееей...заради онзи сигурно....как беше....за Роси Кирилова дето се ожени фиктивно..

# 7
  • Мнения: 822
Небясна,усещам,че някакви тъмни помисли ти се въртят из главата... newsm78А хАнатоли какво мисли по въпроса? Mr. Green
Иначе сериозно...Тук имах едно познато сръбкинче.Беше се съчетало с един сръбски чичо,поне 20 години по-възрастен от нея.Сънародниците й се държаха надменно с нея и казваха,че е момиче,което се продава.Видяхме я една вечер с мъжо по късна доба в доста предизвикателно облекло и с нейния господин.Най-вероятно той го играеше сутеньор.Но след време се разделиха.Тя си роди дете.После изчезна...Мисля,че искаше да се върне в Сърбия и може би го е направила...
Тя свободно споделяше,че не се е омъжила по любов.

# 8
  • Мнения: 826
Имам дузина познати тук,които се ожениха за амер.граждани(цените са м/у 15-25 хил.$),за да вземат зелени карти. Mr. Green
Половината от тях живеят с гаджетата си,даже имат и деца! Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, мола ви са! АЗ съм разведен от фиктивното (к`ви пари прибраф не е истина) и съм приятно омъжен в настоящето.   Mr. Green

Всъщност миех чинии и мислех по житейски работи, от трън та на глог по-висок, сетих се, че един приятел се бракува за известно време, щото да може да се прехвърли от селския хУниверситет в родния си град, потомущо в твоето обущо деканът не го пущаше иначе..  Нищо работа. Crazy

# 10
  • Мнения: 213
Аз имам позната румънка - женена фиктивно за българин, за да остане в БГ.

# 11
  • Мнения: 7 837
Имам дузина познати тук,които се ожениха за амер.граждани(цените са м/у 15-25 хил.$),за да вземат зелени карти. Mr. Green

Уау, че са се вдигнали цените. Аз знам от познати ми нали по тоя път, за тарифи около $5 000-10 000.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Моя приятелка е/беше омъжена фиктивно в САЩ, за да получи документи. В момента се развежда, но доста скъпо й излезе този брак. Не помня точно, но на части около 10 000$, дори на почивка го изпрати (той си я изпроси) из Европа.

# 13
  • Мнения: 10 983
Един познат от студентските години се ожени, за да получи семейна стая в общежитието. Нищо, че жена му я е идвала 2 пъти на гости там, я не.

# 14
  • Мнения: 213
Един познат от студентските години се ожени, за да получи семейна стая в общежитието. Нищо, че жена му я е идвала 2 пъти на гости там, я не.
Стига бе!!! За едно семейно!!!

Общи условия

Активация на акаунт