За графичния дизайн-помощ, моля!

  • 849
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
 Simple SmileЗдравейте мамчета и татковци!
Никак не съм наясно с граф. дизайн, та моля за идея каква картина да рисува щерка ми (ще бъде 5ти клас), която ще е на изпит за графичен дизайн в понеделник.... трябва да се състои от геометричните фигури.
Благодаря ви !

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Сериозно ли никой незнае ?!  Tired

# 2
  • Мнения: 1 680
Е те няма ли да и подредят някакви фигури и тя да ги гледа и да ги рисува?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
И това, ама чух и, че ще рисуват, не съм сигурна... от снощи имам това инфо/слух и нямам как да проверя ooooh!.
Благодаря ти Самсара за вниманието!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 072
Дъщеря / 5 годинки / ми все рисува къщичка с квадрати, правоъгълници и триъгълник за покрив, но можеби за вас това е твърде елементарно.

# 5
  • Мнения: 1 925
Морена, ама да я рисува във фотощоп или корел или в пейнта ? Не що не схванах къде ще я рисува ? [/color]  Thinking

# 6
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Моренка хич не разбирам, ама може да се опита да направи например клоун - кръгла глава, четвъртит нос, триъгълна шапка, триъгълна уста,врат, тяло и крайници - правоъгълници и кръгове. Копчета и много много кръпки от триъгълници, квадрати и кръгове.

 Другото е нещо абстрактно.

Не знам, дали въобще съм ти била полезна...

Стискам палци на дъщеричката ти!  bouquet

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
 Wink Сладоледка, трябва да си носи акварелни бои цветни моливи и молив за чертаене, та едва ли ще е на комп изобщо, даже почти съм сигурна, че няма.... на листче...

Нат Heart Eyes, както нищо не разбирам обаче си мисля, че идеята за клоуна, още повече за кръпките на дрехата му е трепач направо...'бичкам те!  Hug

Благодаря ви на всички! Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Лодка, слънце, чайка може

# 9
  • Мнения: 1 925
ААааа ясно...  Peace
Ами друго за което се сещам е цветя... с кръгчета, с триъгълници различни по форма...  Къща, кола...
И успех на Мия !
   bouquet

# 10
  • Мнения: 174
Значи моята идейка е следната: разграфява се листа на съвсем произволни линии,- хоризонтали, вертикали, диагонали, след като идеята за рисунка е на лице започва да я моделира върху този лист. Получава се абстрактна композиция, и изобщо да не се притеснява, че няма заоблени линийки, както ако го нарисува в действителните им форми/ топка, глава, и т. н. / Аз съм правила подобни решения, и темата беше-вода земя небе. Всичко от триъгълници.И мой съвет е ако рисува човешка фигура, цветя, или независимо какво" главните герои или обекти " да се очертаят с черен тънкописец Peace откроява се и става пИрфектно. Дано съм била полезна и успех на малкия талант Hug

Общи условия

Активация на акаунт