Прокредит банк- мнение за банката като работодател?

  • 5 216
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
някой познава ли близък там, който работи, може ли да споделите мнение за атносферата, работната среда, заплащането. Приятелят ми мина теста при тях , но много не можем да съберем допълнителната информация, която е нормално да ни интересужа. Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 2 495
Здравей
Аз имам малко опит с тях, но стигнах само до втората фаза-интервюто.Първо ме извикаха на един тест, който си го реших, а после на интервю.В крайна сметка, не ме избраха, може би зашото са намерили някой по-квалифициран от мен човек, но това което ме зарадва беше че ми се обадиха да ми кажат че не съм одобрена.Нали се сещате че повечето фирми не се обаждат в такива случаи.Третата стъпка, май беше че те викат в София, за да те интервюират, само че екип от специалисти, и след това ако те одобрят започваш работа, но преди това си на обучение-пак в София.За заплатата-около 350-450лева, но имай предвид че Прокредит Банк е единствената банка у нас, с най-дълго работно време до 19:30 вечерта!Работите на смени.
Ами това е!Дано да съм ти била полезна!Успех на приятеля ти Simple Smile

# 2
  • Мнения: 128
Здравей
Аз имам малко опит с тях, но стигнах само до втората фаза-интервюто.Първо ме извикаха на един тест, който си го реших, а после на интервю.В крайна сметка, не ме избраха, може би зашото са намерили някой по-квалифициран от мен човек, но това което ме зарадва беше че ми се обадиха да ми кажат че не съм одобрена.Нали се сещате че повечето фирми не се обаждат в такива случаи.Третата стъпка, май беше че те викат в София, за да те интервюират, само че екип от специалисти, и след това ако те одобрят започваш работа, но преди това си на обучение-пак в София.За заплатата-около 350-450лева, но имай предвид че Прокредит Банк е единствената банка у нас, с най-дълго работно време до 19:30 вечерта!Работите на смени.
Ами това е!Дано да съм ти била полезна!Успех на приятеля ти Simple Smile

Много ти благодаря за отзива!Пожелавам ти успех в това, което предприемеш!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Имам 2ма приятели, които работят в Прокредит, и 2мата са администратори. Доволни са. За заплащането не бих могла да ти кажа, защото не съм ги питала колко взимат Simple Smile Факт е, че все още не са сменили местоработата си.

# 4
  • Мнения: 958
Здравей и аз могад а ти кажа относно кандидатстването, ходих на интервю при тях в ИТ-то, първо беше с шефа на ИТ, след това с него и HR-ка и третото беше с него HR-ката и една от счетоводителките и тогава реши х да се откажа иначе ми се видяха коректни анистина звънят,  но явно дават малко пари защото бях посочила сума която бих желала да получавам и два пъти ме питаха дали бих паднала под нея и с колко. Отказах
Но на един колега приятелката му бачка там каза че е доволна почвали на малко пари но после маи им ги дигат но ен съм сигурна
Успех Simple Smile

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Във Варна работят и събота, предполагам и в София е така. Иначе са любезни, не изглеждат нещастни, само като клиент споделям впечатления.  Peace

# 6
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Имам няколко познати/приятели. Някои работят вече 5-6 години.
Банката предлага развитие - вертикално или хоризонтално, но го има.
Парите наистина не са много стартово, май, но има политика на редодно увличаван, с колко и колко често незнам.
Идеята е, че не напускат често, значи са доволни. Но аз дори съм кандидатсвала, не ми се работеше в банка.
Работи се на смени и в събота.
Успех!

# 7
  • там някъде
  • Мнения: 234
Наш приятел работи там като кредитен. Беше един от първите служители, още с откриването на клона в Хасково. Вече толкова години той е все още там с тази разлика, че доста се издигна в йерархията. И мога да кажа от негово име - да доволен е и от колектива и от заплащането и от работата си като цяло. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт