Идеи за подарък за първи РД ...

  • 807
  • 9
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Много ми е трудно да купувам подаръци.Все се притеснявам дали е подходящо това дето съм го избрала  EmbarassedЗатова:Дайте идеи за подарък за първи рожден ден на момченце.Нямам представа, кои са най-подходящите и най-заинтригуващи неща за дечица на една годинка.На какво се радват?
Да кажем,че мога да отделя около 50 лв...
Помагайте!!!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 120
Аз купувах скоро за момченце.
Купих един конструктор и раничка от тези малките с формата на животинки.

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Щом казваш до 50 лв. тази кола мисля, че е идеална.

# 3
  • Мнения: 3 153
ОТиди в Марсел, вчера оттам купих подарък за 1ви РД на едно момиченце, но аз по традиция оттам купувам! Има невероятни неща на Фишър Прайс, Дисни и някои други марки! Аз лично купих на Дисни един детски CD player, който има 3 дискчета с различни мелодии, както и три вида кубчета, които имат разни бутони и връткалки и изглеждат много забавлителни! За 50 лв. можеш да избереш невероятен подарък!

# 4
  • Мнения: 7 474
Щом казваш до 50 лв. тази кола мисля, че е идеална.


Аз съм за това!  Peace

# 5
  • Мнения: 3 447
Щом казваш до 50 лв. тази кола мисля, че е идеална.


Аз съм за това!  Peace
Също Peace Ние купихме подобна.

# 6
  • Мнения: 277
Щом казваш до 50 лв. тази кола мисля, че е идеална.


Хайде и аз да се присъединя - такава кола, дето се бута с крачета, е супер за момченце на годинка  newsm10
Ние миналата година подарихме на нашия подобна, само че на Чиполино - за 30 и няколко лева - и досега си я кара с кеф, товари разни неща в багажника - изобщо, занимава се  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 937
Аз бих добавила и хубава рамка за снимчица или албумче! Винаги влизат в употреба!

# 8
  • Мнения: 1 327
кубчетата на дисни наистина са много готини! сд-плейъра обаче аз не го видях, явно съм пропуснала....

да ти кажа на мойта щерка и е много интересно да си играе с малки топки. купих от марсел топките (15лв) и един много готин пъзел в голям буркан(16лв) . пъзела наредих и поставих на стената да го гледа, а с буркана и топките пада яка игра!
можеш да им купиш и книжки, те на тази възраст започват да ги разглеждат с интерес.
мини и в магазините за по 1лв, в някои има много сладки метри с форми на жирафи, маймунки и тн... хем детето ще го мерят, хем ще му е интересно да ги разглежда.
а, на дисни имаше и едно много готино пиано струваше 18 лева. мойта много му се радва

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 00:08 от еlito

# 9
  • Мнения: 2 978
Аз съм стигнала до един извод и той е, че за дете до 3г никога може да не му уцелиш вкуса..! Децата са много различни и не на всяко ще му хареса това, което би харесало на друго.

Та, затова аз правя така..На дете до 3г възраст взимам нещо, което ще се хареса на майката. Laughing Обикновенно е така...на децата им омръзват играчките страшно бързо, а майката се кефи повече от детето на дрешки и всякакви нещица за да е хубаво детенцето и! Wink

След 3-те годинки питам детенцето или родителите от какво се интересува и готово!!!

Общи условия

Активация на акаунт