кое женско списание

  • 2 502
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
Мами, от кое женско списание или изобщо списание считате, че получавате най-качествени съвети? Има ли диета, или гимнастика или козметичен съвет ,които да сте прочели в списание и да сте включили в ежедневието си и да работи за вас години?

# 1
  • Мнения: 2 495
Аз всеки месец си взимам "Cosmopolitan"-списанието е страшно интересно, на приемлива цена е и има всякакви съвети.Всяка седмица си взимам "Журнал за жената", имам ги всичките броеве, откакто е излезнал. Wink

# 2
  • Мнения: 2 897
За сега най-много ми допада Cosmopolitan ,въпреки,че чета и други,но в момента съм на вълна списания за майки и бебета Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 917
Не съм се пристрастила към никое - купувам различни. В Анна понякога има интересни неща Peace

# 4
  • Мнения: 5 255
Може би , но и във всички останали има какво да се прочете  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 937
"ЕVA", единствено. Доволна съм. Сверява ми часовника! Simple Smile

# 6
Ева, Максимум и Коса и стил са моите фаворити.

# 7
  • Мнения: 270
Харесват ми Бела, За жената , Коса и стил.Във всяко едно от тези списания,намирам полезни съвети и статии по теми които ме вълнуват.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 654
"EVA"

# 9
  • Мнения: 2 047
  Единственото, за което мога да ползвам списанията е да видя какви са тенденциите в модата, новите продукти и да позагубя малко време със статиите им.
  Никога не са ми били от полза с упражненията си, рецептите (все има продукти, за които дори не съм чувала), козметичните им съвети са познати от време оно. По-голяма част от съветите им са обвързани с реклама на някой доста скъп продукт. Хороскопите ги знам как се правят (айде няма нужда).
Статиите им за взаимоотношенията и как да съблазним партньора си са дъвкани до безкрайност и едва ли могат да изненадат с нещо човек, който е чел доста в живота си.

А някой се пооливат с реклами - играх си да броя страниците с реклами в последната Ева, която купих и резултата беше, че вече не си я купувам. Сега гледам, че Ел са се амбицирали да ги настигат и намирам много общо между настоящия Ел и Ева, каквато беше в началото.

Та както стана ясно в момента само за Ел бих си дала парите.

# 10
  • Мнения: 6 607
Ева,Космо и Грация Peace

# 11
  • Мнения: 661
Максимум, Анна и Космополитан  newsm08

# 12
   Моито списание и Журнал за жената.В него има всичко което ме интересува. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
За жената.

# 14
  • Мнения: 1 455
Женско здраве!

Общи условия

Активация на акаунт