Какви са тия НАПЪНИ???

  • 1 586
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Здравейте,

нашия момък от вчера е започнал, след като се нахрани, унася се за около 10-15м. и по-малко и после започва да се напъва милото и то такива напъни..... Rolling Eyes - това продължава докато не го взема в себе си и да го гушна или ако се изпръцка да му олекне за определен период и после пак се започва.
Два пъти ( след като го бях оставила в кошарата) , вследствие на тези напъни,  повърна всичко,  Cry което беше ял.Това продължи през нощта и продължава да е така.....нямат край.

Преживявал ли е някой такова нещо?!...и какви са тия напъни?Да не аз нещо да бъркам???

# 1
  • Мнения: 2 258
Най-добре се консултирай с педиатъра.....

# 2
  • Мнения: 46 436
Колики!

# 3
  • Мнения: 671
Ами и ние се напъвахме и целия почервеняваше после поспря да го прави и сега миналата седмица отново и аз нямам представа какво е да не  е израз на недоволство или пък иска нещо да каже  Rolling Eyes

# 4
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
И ние сме така. Аз мисля, че са колики.

# 5
  • Мнения: 285
И нашият ерген така се напъва. Днес баща му ме подсети, че може да не е само от коликите, а и от това че хапва повечко. Много е лаком, изяжда всичко от шишето почти непоемайки си въздух, ако реша да му дам почивка, настава голям вой...и така, храната ни е почти борба Sad, но напъните наистина може и при вас да са от това.

# 6
  • Мнения: 834
Ние сме по абсолютно същият начин и педиатърката каза, че това са колики. Вече не знам какво да правя с тези колики аман Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 928
Хубаво е да се изпръцква,така няма да го боли коремчето.Ние бяхме същата работа-едни шумни ги пускаше,ама му олеква на човечето.

# 8
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Колики са - 100%.И ние сме така.Дано минат скоро. Confused

# 9
  • Мнения: X
И при нас е същата работа Sick И от колики и от преяждане, защото е много лакома   eat

# 10
  • Мнения: 671
е ама ние нямаме колики вече????? Shocked

# 11
  • Мнения: 4 414
имахме същите напъни както ги описваш. Ния не ревеше - само се напъваше. при нас се оказаха колики. изчезнаха към 3-ия месец. дано ви минат по-бързо!

# 12
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви мили мами....
Да се надявам, че няма да продължат дълго време (надеждата умира последна).....аз от две седмици му давам SAB simplex и чайчето на HIPP профилактично, сега капките свършиха, но тук дано се намери нещо подходящо, заместващо sab-a - и най-вече дано го дават без рецепта...пратих вече таткото....
Тук как мислите, като се отиде на педиатър лекува коликите?....казват "Разходки с колата и слушане на класическа музика".За съжаление аз така не искам да го лекувам....

Пожелавам на всички бебоци бързо отминаване на коликите и повече почивка за мамите....

Бъдете щастливи!

# 13
  • София
  • Мнения: 572
Въоръжете се с търпение  Grinning .КОЛИКИ !!!

# 14
  • Мнения: 17 402
Колики са, да.

Общи условия

Активация на акаунт