какво да избера?(автобронзати)

  • 625
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
ходих на плаж вече и хванах тен.ама банския ми е триъгълници и сега се отбеляза.като сложа нещо по изрязано веднага изкача това бялото.и се чудя дали може да ползвам автобронзат на това нежно място.и какъв да избера?вие от кои дте доволни?дали да не пробвам този на джонсън?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 654
Последно четох хубави отзиви за автобронзата на "Dove".

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не си купувай на орифлейм. От него станах на петна и близо две седмици ходих с дълги панталони.

# 3
  • Мнения: 86
Според мен автобронзант няма да ти помогне в случая, по скоро трябва да отидеш 2-3 пъти на солариум за изравняване на тена Thinking

# 4
  • Мнения: 5 313
Не си купувай на орифлейм. От него станах на петна

И аз ще те посъветвам същото.

# 5
  • Мнения: 945
Миналата година си купих на НИвея и не съм доволна.

Едно на страна, че ми се появиха петна. За това бях виновна само аz (първия път никога не успяваш да се намажеш нормално). Най гадното беше таzи гадна мириzма, която те преследва навсякъде 1 седмица.

В общи линии, не препоръчвам тоzи вид zагар.

# 6
  • Мнения: 147
По добре отиди на солариум 2-3 пъти и се печи Sunglasses по прашки и ли голичка Party, както предпочиташ Flutter. От автобронзанти не съм доволна, все ставам на петна  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 8 917
Според мен автобронзант няма да ти помогне в случая, по скоро трябва да отидеш 2-3 пъти на солариум за изравняване на тена Thinking
Peace
Колкото до Dove - аз съм от недоволните Stop

# 8
  • София
  • Мнения: 1 467
Аз съм най- доволна от Piz Buin - имат тъмен и светъл, мисля, че има и отделен продукт за лице, който можеш без притеснения да използваш на това "нежно място". Аз си ползвам пяната, която е за тяло навсякъде, включително по лицето и не съм имала проблеми, дори напротив- много съм доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт