На кого прилича вашето дете?

  • 5 317
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Подобна рубрика имаше в едно списание.Няма да казвам имена,за да не прозвучи,като реклама,но мисля се сещате за какво говоря.
Потърсих подобна тема,за да не се повтарям,но не намерих.Ако имата такава,моля да ме извините.
Моята дъщеря прилича много на баща си,макар че по снимките не си личи.Може би нямам такива подходящи.Но прави неговите мимики още от сега.Мисля че ще е интиресно,да покажете според вас вашето дете на кого се е метнало  thumbsup

# 1
  • Мнения: 5 790
Виктория прилича на мен, въпреки че казват, че момичетата приличат на бащите си. При нас не е така, обаче.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
На мен.  Grinning Има очевидци между списващите в този форум-те ще потвърдят.
Има моите черти, но е светъл като баща си. От дете майка ми ми набива в главата, че съм тъмна, та затова никога не съм вярвала, че ще родя русо бебе. Обаче Иво е рус (поне засега) и със светла кожа.

# 3
  • Мнения: 135
Знам че имаше такава тема,но със снимки не съм виждала.Да кажа .... докато не ме нападнете  Stop  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 881
Момиченцето ми е копие на баща си, познаващите ме , ще потвърдят,,,,..имам съмнения дали аз съм я родила newsm78 Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 2 530
На баща си.

# 6
  • Мнения: 135
Момиченцето ми е копие на баща си, познаващите ме , ще потвърдят,,,,..имам съмнения дали аз съм я родила newsm78 Laughing
И ад така се съмнявам за мен.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 723
Дияна прилича на баща си.

# 8
  • Мнения: 5 183
Много е смесен, но все пове4е на мен и сестра ми /даже пове4е на нея, отколкото на мен/. Ина4е има и от родата на мъж ми, но пове4е прили4аше на тях като бебе, особено веднага след раждането.

# 9
  • Мнения: 1 860
 Габи има моята усмивка и очите на баща си. До тук с приликите с родителите. Като го погледнеш обаче в завършен вид е копие на сегашният ми приятел (с баща му сме разделени). Това не е само мое мнение, а на всички които ни познават и майка ми все по-често ме пита сигурна ли съм кой е бащата. doh Добре че бях видимо бременна като се запознахме, че иначе сериозно щях да се  newsm78 по главата.   Blush

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Най-вече на себе си.
И по малко на баща си и още по-малко на мен. Аз оставам ориджинал Wink

# 11
  • Мнения: 3 861
Като се роди и първата година много приличаше на баща си, има неговите очи и това се набиваше на пръв поглед. Но вече замяза и на мен като цялостно изражение  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 039
Нашето момиче прилича на баба си, т.е. ма майката на съпруга ми. Понякога са като сестри, а не като баба и внуче. Ще потърся снимки за сверка.
А ако наследи и характера й, цена няма да има и много ще ми е леко!

# 13
  • Мнения: 1 520
На мен прилича повече.

# 14
  • Мнения: 1 680
И двамата на баща им. Все едно аз не съм участвала.

Общи условия

Активация на акаунт