Незнам на какъв език да говоря вече!

  • 3 815
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Незнам вече как трябва да процедирам с комшийката над нас,като жената неразбира от дума.
Всеки божи ден тя си тупа я черги,я покривки или си мие терасата върху прането ми,което предимно е от бебешки дрешки.На всичкото отгоре си пада малко гръмогласна и има навика много често да се кара с мъжа си,обикновенно или сутрин рано или вечер късно към 12 часа,когато всички вече спим.Незнам вече колко пъти съм ходила до тях да я помоля съвсем човешки, единствено когато си тупа чергите или си мие терасата,дойде да ме предупреди да си прибера прането.Даже и свекърва ми ходи да говори с нея и пак никакъв резултат.Пред нас казва,че ще ни предупреждава,но не идвала нито веднъж да ни предупреди.
И сега немога да си просна прането без страх,че ще си изтръска мръсните черги върху дрешките на бебо.Само при тази мисъл избеснявам и се чудя докога ли ще ми издържат нервите.Дайте съвет какво да правя!

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 01:08 от elica s

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Няма да се оправиде с нея...ако имаш възможност- купи си сушилня.

# 2
  • Мнения: 1 327
С прост човек не се спори!
ако можете да си сложите сенник на балкона ще ви е най-удобно...
или и дай няколко пъти да ти препира прането...  Wink

и нашите съседи отгоре не са свят. наводняваха ни поне 4 пъти, последния даже не сметнаха за необходимо дори да слезнат да се извинят... тавана ни е на петна.. вечер късно си оправят дивана за спане, при което се чува такъв трясък, че всички подскачаме.. съседа, когото всички наричат "селянина с колелото" краде ток от който, колко пъти са се оплаквали и от магазините в безистена от него и пак никой не го закача..
но, както се казва "дойде видов ден"... над тях се настани едно наркоманче и сега им връща и за нас, че даже имат и да наваксват  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 403
Според мен изобщо не отстъпвай. Как мразя такива проста4ки  #Cussing out Прави и ти мизерий. Накарай мъжа ти да сложи некви шипове на терасата ви и кат тупа да ги къса 4ергите  newsm78 Или и ги дърпай, и и ги пускай доло. Нищо неможе да ти направи така, 4е смело  smile3508  Като си мъл4иш става още по лошо,напук правят  Thinking

# 4
  • Мнения: 5 577
Освен да простираш на въртешните жици, то сега бързо съхне поне.
Не виждам разрешение на този въпрос.  Confused

# 5
  • Мнения: 4 428
С такива съседи няма оправия. Аз за това попринцип избягвам да простирам на терасата дори нашите дрехи. А за дрехите на Маги съм си купила сушилка и те съхнат задължително вътре. Не само заради такива съседи /нас обикновено ни замерват с фасове #Cussing out/, но и заради целия прахоляк по улиците.
При първа възможност ще си взема сушилня, дори за начало да е и на старо. То по цял свят така процедират хората. Няма простори, няма сметки кога да си изпера блузата, за да има време да изсъхне и да е готова за, когато ми трябва и др подобни неудобства на това да чакаш прането да съхне поне един ден...

# 6
  • Мнения: 6 472
Не съществува език, на който да те разбере Tired Простираш прането на вътрешните въжете, купувате сушилня, намираш друго място за простиране и бавничко почвате да събирате пари за къщичка, защото иначе все ще се намери някой полуидиот за съсед Close И на мен вече ми писна от хора дето смятат, че живеят сами, но изход за сега не виждам Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 431
Щом не разбира от дума, решението е сенник или сушилня. Confused

# 8
  • Мнения: 1 680
на сбирката на входа я порицай официално и ги накарай да се създадат правила в това отношение.
така е в нашия вход и никой не тупа през балкона. Пред блока са направили тупална.

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
С прост човек не се спори!

Идеята за сенник много ми допада  Peace
А да се разберете да тупа и т.н. до определен час?- до 10 часа сутринта примерно?- след което ти да простираш спокойно?
А относно караниците- забрави, няма да спазват "мъртъв час", тези неща не се планират Tired

# 10
  • Мнения: 1 680
Остъклете си балкона.

# 11
  • Мнения: 5 647
Остъклете си балкона.

Да, това е решение.

# 12
  • Мнения: 7 474
Остъклете си балкона.

 Peace
Няма оправия! ooooh!

# 13
  • Мнения: 4 621
Освен да простираш на въртешните жици, то сега бързо съхне поне.
Не виждам разрешение на този въпрос.  Confused
newsm10

# 14
  • Мнения: 313
Ако имаш възможност простирай във вътрешната част на балкона, а ако не, то тогава си вземете сушилня. Преди време имахме същия проблем с комшийката, но тя освен,че тупаше и хвърляше какво ли не през балкона, но имаше и гадния навик да си хвърля фасовете, така на няколко пъти ми гори прането  #2gunfire.

Общи условия

Активация на акаунт