Постригване по време на бременност

  • 2 225
  • 52
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 100
Имам питане относно постригването. Бременна съм в 5-ти месец и горе-долу от толкова не съм си рязала косата, а вече ме хващат бесните в тези горещини. Винаги съм се постригвала късо, а сега направо ... Някой би ли ми изтъкнал основателна причина да не си пострижа косата лятна къса прическа. Малко съм суеверна, а знам че не трябва да се постригвам, но защо?????  newsm78. Моля, мамчета, помогнете ми!  Praynig

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
За да не отрежеш чурката на бебето , а ако е момиче циците Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 100
 Joy  smile3532
Ако се метне на нашия род...... цици ще види само когато е бременна

# 3
  • Мнения: 1 284
аз се подстригвах пък бебо си е с чурка  hahaha

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не ти ли е ясно, че основателна причина просто НЯМА?! Или отиди да се подстрижеш, както ти харесва и ти е удобно или продължавай да бъдеш суеверна   Peace.

Аз лично се подстригвах 2 пъти- по принцип съм с дълга коса и рядко ходя на фризьор, но като бременна косата ми просто избуя и имаше нужда от повече поддържане

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не ти ли е ясно, че основателна причина просто НЯМА?! Или отиди да се подстрижеш, както ти харесва и ти е удобно или продължавай да бъдеш суеверна   Peace.

Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 4 473
Суеверието е, че ще отрежиш заедно с косата си и късмета на детето. Това е просто суеверие Wink

# 7
  • Мнения: 6 155
Основателна причина няма. Така, че подстригвай се смело  Peace

# 8
  • Мнения: 4 621
Няма основателна причина. През цялата бременност се подстригвах и боядисвах. Това са бабини дивитини Hug

# 9
  • Мнения: 7 474
Три пъти се подстригах  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 100
Благодаря за съветите мамчета  newsm44
Но това с късмета ме притеснява  ooooh!

# 11
  • Мнения: 3 034
НЯМА основателна причина...пострижи се спокойно, нищо няма да му отрежеш на бебето... Peace

# 12
  • Мнения: 1 455
Ами щом си суеверна - не се подстригвай, но според мен това са пълни глупости!

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Суеверието за мен не е основателна причина. Ако искаш се подстрижи, ако се притесняваш - недей.

# 14
  • Мнения: 945
Ама как така ще се постригваш бе жена? Даже и не си го помисляй Laughing

Я си помисли каква беля може да стане. Иzведнъж ще zапочнеш да се чустваш добре в новата си прическа, после (недай си боже) и красива ще се почустваш. И накрая (срам), ще си една бременна със самочуствие (и добре иzглеждаща накрая). Mr. Green

Само zа справка. Тук в Германия бременните жени се постригват, боядисват и в общи линии се стараят да им е приятно, докато са бременни. Също така дамските чанти си ги слагат по zемята(нали го zнаеш и това поверие, че ако си сложиш чантата на zемята, пари няма да видиш). И като се zамисля, ми те немците са по късметлии от нас, а откакто и аz си слагам чантата по zемята, с липса на пари не съм се zанимавала.

Общи условия

Активация на акаунт