Малайзийка роди докато спи

  • 5 220
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 161
Преди време, когато за първи път публикувах материала за естествено и безболезнено раждане мнозина казаха, че това е невъзможно. Ето ви обаче интересен случай от днешната преса:

http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=85709&cid=60&eid=755

Малайзийка роди докато спи
За сензационно раждане по време на сън, съобщава от Малайзия руската агенция "Новости". Двайсет и пет годишната Нор Айни Мат Зайнол узнала, че има син от родителите си, които самостоятелно изродили бебето, без да разбудят спящата майка.
В последно време младата жена се оплаквала от хронично недоспиване и умора. Затова родителите й решили да й дадат възможност да си отдъхне и да събере сили, а бебето й показали чак на сутринта. Момченцето появило се на бял свят при такива уникални условия вече си има име - Мохамад Али Хакими Мохаммад Сабри.

# 1
# 2
  • Мнения: 5 475
  Rolling Eyes То лесно,ако ставаше все така... Crazy

# 3
  • Мнения: 919
Айде пак Mr. Green

# 4
# 5
  • Мнения: 425
Интересно????? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 034
Ей, здрав сън имат някои хора....блазе им...
А първо дете или 5-то, 6-то ?!?  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 274
    Блазе и на жената  Mr. Green! Искам и аз така да родя след няколко месеца, ама едва ли  Tired!

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами браво на нея! И сега какво ще разправя за раждането? "Ами не знам! Взех, че го проспах, а и първия вик на сина си не чух щото къртех като пън!" Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 830
Ах, Людмиле винаги нещо интересно намираш. Никога не скучая в твоите теми. Wink

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 39 746
Браво на жената, и аз искам така да спя Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 3 820
Ами,браво на жената.

# 13
  • Мнения: 495
това да не е от вестник "Феномен"?
щото там пишат едни бисери.....
апропо, надявам се, че жена ти и бебчо са добре?!

# 14
  • Мнения: 3 089
глупости на търкалета.
освен ако преди това е взела 4-5 хапа или е дръпнала нещо тревно малайзийско  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт