Отворен Прозорец

  • 1 830
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 733
Мами моя син спи с боди без/късо ръкавчв и отгоре боди с дълго ръкавче и къси гащички на долу /бодито е цяло но без крачета/. Понеже не търпи нищо за завиване, а спим на отворен прозорец. Как мислите, нали е достатъчно за този сезон? newsm78

# 1
  • Враца
  • Мнения: 109
Ние сме по същия начин.С тази разлика,че аз почти не спя,защото ставам да завивам непрекъснато с много тънка бархетна пелена.Възрастта на дечицата ни е почти еднаква-по-малки сме със седмица и 4 дни.Може отказа да ги завиваме да е проблем на тази възраст,знам ли!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Зависи от много неща, но според мен си е наълно нормално. Дъщеря ми спи само по боди с къс ръкав (не търпи завивки) и спим на отворен прозорец отгоре, но стаята ни е хладна като цяло (запад).

# 3
  • София
  • Мнения: 39 744
Стаята на Дияна е топла, юго-източна. Самата тя ме моли да спи голичка. За сега спи с потник и гашички, завита с чаршаф. Балконската врата не я отварям напълно, т.е. открехната е на 2-3 пръста, прозорчето е отворено напълно. Дребната се отвива.

# 4
  • София
  • Мнения: 830
Спим с потники чаршав, на отворен прозорец. Мисля че всичко е в реда на нещата. Нали не си забелязала запушен нос?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 819
Дани спи с пижамка с къс ръкав и къси гащи и отгоре го завивам с чаршаф,но колкото пъти ставам през нощта,толкова пъти е отвит,но пък да чукам на дърво не сме го простодили.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Щом не търпи да е завит, защо не пробваш да го слагаш в спално чувалче? Има много варианти и модели, важното е да е тъничко и бебчо да се чувства удобно и свободно в него.

# 7
  • Мнения: 733
Щом не търпи да е завит, защо не пробваш да го слагаш в спално чувалче? Има много варианти и модели, важното е да е тъничко и бебчо да се чувства удобно и свободно в него.
Няма заспиване щом го сложа в чувал  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Ха ха! Grinning И ние сме много шавливи ритльовци, но реших, че не си пробвала този вариант. Simple Smile newsm78 А да подпъхваш завивката под матрачето?

# 9
  • Мнения: 8 917
Мами моя син спи с боди без/късо ръкавчв и отгоре боди с дълго ръкавче и къси гащички на долу /бодито е цяло но без крачета/. Понеже не търпи нищо за завиване, а спим на отворен прозорец. Как мислите, нали е достатъчно за този сезон? newsm78
Гери спи по същият начин, но все пак ролетните щори са пуснати на "мрежа" Peace

# 10
  • Мнения: 4 621
Яна спи с боди с къс ръкав и къси гащи. Когато е много горещо оставям прозореца отворен. Досега не сме имали проблеми с настинки Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Миналото лято,когато бяхме колкото вас,спеше по боди с къс ръкав,без завивки-не ги търпеше.Спяхме на отворена врата към балкона.В спалянта е 25-26 градуса.
Сега спи понякога само по памперс,понякога с боди потник Peace

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Силия и зимата не е завита с нищо. Не можах да я науча да спи в чувал.
 Сега е по боди и нищо друго. Ако вечерта е по- хладна, пускам външните щори на мрежа, ако е горещо и задушно, оставям изцяло вдигната щората и така спим. Сутрин не е със студени крачета и ръчички, по- скоро е запотена. Не се притеснявам вече.
Като цяло стаята е много топла, защото е източна.

# 13
  • Мнения: 1 006
Калина спи по боди, желателно с къс ръкав, но ако са се обличали с баща си - спала е и по боди потник. С чорапи на краката, защото не търпи завивки - колкото пъти я завия, толкова тя се отвива Heart Eyes
Да чукам на дърво, досега не сме имали проблем.....само сутрин по някое време (4.30-5.00) или я завивам по -упорито, или затварям прозореца

# 14
  • Мнения: 5 790
Вики спи с боди без ръкав и много тънка нощничка. Слагам я в спален чувал - летен /който е без никаква подплата, като чаршаф е, но еднопластов/ и пак й е топло. Смятам, че детенцето ти така му е добре, но помисли за варианта спален чувал - при нас се оказа много удачен, особено през зимата, когато е студено, а на мен не ми се става по 20 пъти да я завивам.

Общи условия

Активация на акаунт