избор на личен лекар - Варна?

  • 1 316
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте! Зная, че този месец се сменя личния лекар, но не ми остава много време. Аз съм при д-р Кера Василева, в поликлиника "Младост", но не съм доволна. До сега се чудих дали изобщо има смисъл да я сменям. Повечето познати също не са доволните от техните лекари. Тъй като и без друго не мога да се възползвам от услугите / Отказват ми се направления и ми казва " Нали знаеш сега 2 години няма да идваш за направление/ Изобщо не виждам с какво може да ми помогне. На аптеката ми дават по-добри съвети.
Искам лекар, който да ме посъветва за възможностите, да ми препоръча добри специалисти и лаборатории за изслдвания. Ако е по-добре да си платя на частно, но поне да е някой, който да ми дава добра информация и да е загрижен за здравето ми.
Някой, който да чете и да е отворен към новите неща, би било страхотно, ако разбира от алтернативно лечение и хомеопатия.

# 1
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Разбирам че си от жк."Младост" така че аз лично бих те посъветвала да провериш в комплекс "Санита" там имат също и специалисти по различните направления, както и лаборатория.Моят акушер е от там и общо взето съм доволна (ако не бяха опашките).

# 2
  • Мнения: 13
Искаше ми се да избера доктор, който разбира от хомеопатия и е отворен към новите неща и готов да помогне. В МЦ Младост посетихме една докторка, за която и тук сте писали - Пламенка Атанасова. Споменаха ми за още две във Владославово - Зорка Пенчева и д-р Апостолова. Все още се колебая. Моля пишете спено, ако имате впечатление за някоя от тях и по специално за Атанасова!

# 3
  • Мнения: 28
Здравей, ще ти препорачам лекар хомеопат, казва се д-р Хаджиева, телефони за връзка 618-217 ; 0888/221888. Работи зад Градска болница, класическа хомеопатия. Това е една страхотна лекарка, готова е да ти отговори на всяко питане и по всяко време на денонощието да ти помогне ако имаш нужда. От 4 години сме при нея.

Общи условия

Активация на акаунт