за капките на hipp за бременни

  • 1 519
  • 12
  •   1
Отговори
можетели да ми кажете нещо повече а тези капки
как точно се казват
от кой месец се пият

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
за първи път чувам,но ще ми е интересно да разбера какво са измислили

# 2
и аз незнам нищо чух че били много хубави
ти  можешли да ми препоръчаш някакви витамини за бременни
 Sunglasses

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За капки не съм чувала. Хипп имат чай за бременни. За витамините - аз пих Матерна

# 4
  • Мнения: 346
И аз не знам за капки, но имат витамини за бременни под формата на нещо като пловод сок. Опаковката е с 2 шишенца. В момента ги пия и съм доволна.

# 5
  • Мнения: 483
Аз пих едни течни подобни на нектар витамини на HIPP, но не бяха на капки. Комплект 2 шишенца с мерителна чашка. Пиех ги всяка сутрин и се чувствах добре от тях. Като ги изпиеш се почива 2 седмици и ако искаш пак, но мойта лекарка ми каза, че няма смисъл защото хемоглобина ми бил като на мъж и сега се чудя дали да си купувам.

# 6
  • Мнения: 1 353
за първи път чувам,но ще ми е интересно да разбера какво са измислили
и на мен ше ми е мн.интересно  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 159
И аз не знам за капки, но имат витамини за бременни под формата на нещо като пловод сок. Опаковката е с 2 шишенца. В момента ги пия и съм доволна.
и аз така  Peace

# 8
  • Мнения: 300
За капки на Hipp незнам. Аз пия нектар в опаковка от две шишенца с мерителна чашка. Съдържат много витамини и менерали и нямат консерванти. След като спряха Матерната генеколожката ми ги препоръча като най-добър заместител.
Hipp имат и такива сокове за кърмачки.

# 9
  • Мнения: 240
За капки не съм чувала. Хипп имат чай за бременни. За витамините - аз пих Матерна

И аз това знам но нищо чудно да има ново чудо.Колкото до витамините , матерната си е достатъчна защото една позната освен нея през цялото време пиеше и суправит по свое предписание и бебето и се роди в 8 месец 5 кг и с две зъбчета. #CrazyТака че умната с витамините. Naughty

# 10
  • Мнения: 564
за първи път чувам,но ще ми е интересно да разбера какво са измислили

Аз пия витамините за бременни на Хип, които са под формата на сокче и съм много доволна. Започнах в 4-ти месец с матерна, но я спряха и от 5-ти съм с Хип

# 11
  • Мнения: 592
И аз не знам за капки, но имат витамини за бременни под формата на нещо като пловод сок. Опаковката е с 2 шишенца. В момента ги пия и съм доволна.
И аз така.Вече изпих 1 кутия ,сега съм на втората.

# 12
  • Мнения: 657
за първи път чувам,но ще ми е интересно да разбера какво са измислили
И аз така ,а що се отнася до витамини аз пиех Матерна

Общи условия

Активация на акаунт