Знаете ли нещо-козметика Sanosan?

  • 741
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
Майчета, чували ли сте или знаете ли нещо за козметика Sanosan? В бебешкия магазин горещо ми я препоръчаха - била the best в Германия - най - доброто, единствената на зехтинова основа. Моля ви, споделете, ако имате мнение. Взех си мостра да опитам, но исках да чуя и някой друг. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 680
Слънцезащитна ли е?

# 2
  • Мнения: 193
Цитат
Слънцезащитна ли е?
Не е. поне доколкото видях повечето не е. та значи вчера ходихме с таткото да търсим някаква пудра за детенце във Вис Виталис и там  ми я препоръчаха като конкурентна на Нивеа. Цената й беше почти същата. Тъкмо чета, че съдържа: маслиново масло, масло от авокадо и др. подобни. и много хубаво мирише. Немска е - да. имаха доста артикули бебешка козметика, но да ти кажа поне там не видях да има слънцезащитни. newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 87
На мен ми донесоха от Германия шампоан,само че гледам пише SANFT,а тубичката е абсолютно същата  newsm78.Пак е на зехтинова основа.Моя познат дето ми го донесе каза,че там били по-добра марка от Бюбхен.И на мен в магазин"Бебчо" ми похвалиха SANOSAN .
Серията SANOSAN има:
    Почистваща серия:
-Bath&Shampoo
-Shampoo
-Conditioning Soap
-Wash&Care
-Wash Foam
-Cleansing Oil
-Oil Wipes
-Lotion Wipes Box
-Moist Washcloths
   Поддържаща серия
-Baby Oil
-Baby Lotion
-Baby Cream
-Barrier Cream
-Diaper Rash Cream
-Panthenol Diaper Rash Cream
-Baby Powder
-Gentle-as-Oil Spray
   Нощна серия
-Bedtime Lotion
-Bedtime Bath
   Детска серия
-Raspberry Shower&Shampoo
-Apricot Shower&Shampoo
   Серия за майки
-Mother-to-Be Cream
-Mother-to-Be Spray
-Breast Pads
Дано да ви бъде полезна информацията  love001

# 4
  • Мнения: 2 381
Преди 2 дни продавачките от магазин Бебчо ми я препоръчаха горещо.Т.к. нищо не бях чувала за тази козметика, взех на Бюбхен.
Може би ще я пробвам през зимните месеци.

Общи условия

Активация на акаунт