Лабораторията на Болница 'Вита'

  • 4 292
  • 9
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Моля ви за впечатления.
Доволни ли сте?
Видях съседната Тема за Цибалаб, само ще кажа, че като много стар потребител, който все пак има известна представа за потребители на форума няма да взимам изобщо под внимание мнения на Гости, току-що регистрирали се, и т.н. и т.н.
Лабораторията ми е позната, искам тук, ако е възможно да прочета мнения на други, които са правили изследвания там.

# 1
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Миналата година правих там изследване на влагалищен секрет. Цената беше 30 лв. (съвсем нормална мисля) . Нямам забележки.

# 2
  • Мнения: X
Няколко пъти съм ползвала услугите им. Доволна съм.

# 3
  • Мнения: 58
 И аз няколко пъти съм ги ползвала и съм много по-доволна от Циба Лаб.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Благодаря ви много мами Hug
И аз се отказах от Циба Лаб отдавна вече
И да докладвам
Днес заведох Ади във Вита да и вземат кръв. Страшно любезни в лабораториятя. Отношение прекрасно.
Занесох и урина. На регистратурата понеже ме познават от по-отдавна , та от персонала на Регистр. имам чудесни впечатления, много любезни.
Ходихме и до нашата лекарка УНГ да вземем секрет от носа и гърлото.
За нея просто нямам думи, страхотен човек. Невероятня жена.
Изобщо искам да кажа, че съм страшно доволна.
Сега на обяд ще излязат резултатите от кръв и урина, дано всичко е ОК, правя и профилактика просто, че отдавна не съм правила, дано всичко е ОК Praynig
И всичко ми излезе пари, по-малко отколкото очаквах. На половината на това на което си мислех.

Но от отношението е просто перфектно, и към детето се държаха чудесно.
Утре пак сме там на контролен преглед на очите.

# 5
  • София
  • Мнения: 505
В началото на месеца си направих там стандартните изследвания на кръв и урина при бременност.
Останах доволна от това, че нямаше никакви хора и не ми се е налагало да чакам на опашка. Бях с талонче от личната лекарка и изследването ми беше безплатно, дори пари за такса не ми искаха.
Недостатък според мене, че резултатите могат да се взимат само на място, а няма възможност да се разпечатат чрез Интернет, както е в Цибалаб.

# 6
  • Мнения: 9 990
Доволна съм и аз-там съм си следила бремеността.Детето съм водила на очен-много внимателна офталмоложка, всичко мина перфектно просто.Резултати съм си научавала и по телефона още навремето -в старата сграда като бяха.

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Да, наистина по Интернет не може да си вземеш резултатите, както в Цибалаб.
Но аз лично за Циба не искам и да чуя повече.
Пенелопа, и аз водя Ади във Вита на офталмолог, коя ви гледа вас?
Ади е с очила, а и се роди със запушени слъзни канали, и една и съща офталмоложка я следи вече 4 години близо.
Много съм доволна и от лекарката УНГ.
А с Ади всички се държат просто чудесно там, вярно е , че си плащам, но пък с/у това получавам това което очаквам, което не винаги е така.

# 8
  • Мнения: 9 990
Д-р Диана Топалова я гледа.Тъй като моето дете е пристрастено към "Спешно отделение" и всякакъв вид болници, но пък и като всяко дете малко със страх подхожда-очаквах да не стои мирна на онзи-специалният апарат за гледане в очетата-еми не мръдна и не мигна трябва да ти кажа.Взеха и очен секрет, че беше с конюктивит, ама странен някакъв-без сълзене -само и беше зачервено и възпалено и имаше като пъпчица.
Исках да и видят очите и заради едни тъмни петънца, та реших направо там да отида.Няколко пъти съм ходила и на дежурен педиатър или са исвали у нас-даже малката като беше на 10 дена за 1 път ги извиках по същата причина-затворено оченце.

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Ние сме при Мариела Облашка, много съм доволна.
И нас вчера пак ни гледаха на този апарат където не трябва да мърда. Wink

Общи условия

Активация на акаунт