Мога ли да се кача с детска количка в маршрутка?

  • 793
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Налага се да ползвам маршрутка до зоопарка и незнам дали ще ми разреши шофьора да се кача с количката newsm78
Или само, ако платя за още 1 човек?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз не бих се качила, чисто и просто от съображения за безопасност.
Предполагам обаче, че ще ти посика още 1.50 за втори пътник.

# 2
  • Мнения: 663
Аз съм се качвала, не ми поискаха повече пари, зависи на какъв човек ще попаднеш.

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Не те съветвам!Както карат като луди няма да е приятно преживяване.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 823
Аз също съм се качвала и не са ми искали пари.Дано наистина попаднеш на човек.Но повечето мъже се досещат и дори шофъора да не се сети,ще стане някой друг ,за да ти помогне да се качиш в маршрутката.Според мен ще е безсрамие ,ако ти поискат пари за още един човек. Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз над 25 пъти  от 1г. насам се качавм на маршрутка с количката, когато слизам при баща ми в центъра и досега не съм имала проблеми и не са ми взимали повече пари, а и аз няма да им дам.

# 6
  • Мнения: 5 622
 Не мисля, че могат да те спрат да влезеш където и да било с дете и количка. В противен случай можеш да направиш проблем, защото нямат право. ТАка мсиля аз. Друг е въпроса, че ще бъде добре, ако маршрутката е по-празна, че в тази жега, няма да е никак здравословно за детето!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
 Качвала съм се няколко пъти - не са ми искали пари.
Обаче пък ми се се е случвало да ме подминават като видят, че съм с количка.
 Затова когато ми се е налагало да ползвам маршрутка и съм била с количка - избирала съм ненатоварените часове.

# 8
  • Мнения: 834
Благодаря ви, момичета  bouquet
Тръгвам, пък да видим Rolling Eyes
Ако има някакъв проблем- вие първи ще разберете за него Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 39 739
Миналата седмица когато се прибирах от работа една мама се качи с количка в 26. Шофьора слезна, отвори вратата, качи количката, не й взе пари за 2ри пътник.

# 10
  • Мнения: 5 140
Аз съм виждала да се качват в маршрутки с колички, е вярно от тези тип чедърче, но все пак за тях си е оборот, то по тази логика да не се качват и майки с деца. Мисля, че няма да ти вземат парички за друг човек, но наистина си зависи от шофьора. Пробвай се и успех.

# 11
  • Мнения: 1 416
Постоянно ползваме маршрутки, никога не са поискали пари за Маргарита...  Peace

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз се качвам и не плащам допълнително за количката.

# 13
  • Мнения: 4 473
Разбира се, че можеш! Друг е въпросът на какъв човек(шофьор) ще попаднеш.

Общи условия

Активация на акаунт