мнения за заведенията за профилактика и рехабилитация?

  • 952
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
посещавала ли е някоя мама тези заведения-за профилактика и рехабилитация чрез НОИ и с каква диагноза?какви са условията и били ли сте там с бебе?от кое заведение сте доволни от към процедури?

# 1
  • Мнения: 2 000
Миналата година ходих във Вършец по програмата на НОИ. Обаче детето не го взехме, защото все пак отивах да се лекувам. Мъжът ми дойде с мен, но той си плащаше всичко, докато аз си ползвах намаленията от НОИ. 
А по-миналата година ходихме до Люляците за 2-3 дни. Тогава Митко беше на 5 месеца. Но там процедури не съм ползвала, защото не сме били по програма на НОИ, а ходихме само на почивка.
Като условия и двата хотела много ми харесаха, а и както съм чувала всички хотели включени към "Профилактика, рехабилитация и отдих" са хубави като условия. 

# 2
  • Мнения: 179
значи ако реша да заведа детето няма да имам проблем с битовите условия?  Laughing аз я кърмя и не мога да  я оставя!а какви са цените за придружител или само за почивка,ако помниш?

# 3
  • Мнения: 2 000
Ами мъжът ми плати около 280 лева за 10 дни, като това включваше спането и яденето. Около 18-20 лева е нощувката, а яденето около 10 лева на ден. Иначе процедурите са доста скъпи, ако човек реши да си ги плаща.
Ето сайт за хотелите, които са включени към НОИ: http://www.bgholiday.com/pro/home.nsf?Open

# 4
  • Мнения: 113
Здравей, mecka, не мога да отговоря на въпроса ти, но ако искаш пусни тази темичка в "Деца с увреждания и хронични заболявания", там има много майки с проблемни дечица, които биха могли да ти дадат по-изчерпателна информация по въпроса.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт