Помогнете - как да инхалирам с Бейби Халер 1,5 год. ми дъщеря - пищи

  • 869
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Не мога да постигна съдействие от страна на дъщеря ми - година и половина - при употреба на Бейби халер-а.
Показах и го като на игра, дишахме през него всички под ред (дори 4 годишната и братовчедка), дадох и го да си поиграе с него. Поставяше си го на коремчето, на главичката, на устата и и беше итересно, докато не се опитах да го използвам по предназначение.
От друга пациентка на лекуващитя ни лекар разбрах, че тя го дава насила и (логично е) докато плаче детето вдишва по-дълбоко и ефективно. Готова съм да го направя, щом е единственият начин, но ако пък има и друг...
Споделете своя опит, моля ви, Майчета.

# 1
  • Мнения: 5 525
Не се притеснявай, детето ще свикне.Моята дъщеря беше започнала сама да си го държи като на игра.Но наистина ако детето се разреве вдишва по добре лекарството.Просто ти трябва повече търпение и упорство.

# 2
  • Мнения: 8 585
Ползвайте го когато детето спи-обърнете го настрана, пръснете в балончето , подпрете бейби-Хелер на възглавничка и приближете до лицето без да го допирате-на около 1 см. Оставете за 15 минути... и готово...

Става и така-от опит на педиатър Simple Smile

# 3
  • Мнения: 816
Напротив, когато реве детето изобщо не вдишва по-добре. Точно обратното. По време на рев въздуха който се поема не е с цели дробове , т.е. е повърхностно и доста по-краткотрайно ( както при кучешкото дишане, мале какво обяснение само дадох за пример, ама аз за да си го представите по-хубаво Heart Eyes).
Както е писал и нашия доктор по-горе, най-юбаво се вдишва по време на сън. Аз така процедирам обикновенно с бебката, макар че понякога просто няма начин Blush

# 4
  • Мнения: 8 585
Напротив, когато реве детето изобщо не вдишва по-добре.
Точно обратното е! Simple Smile
При плач има много дълбоко вдишване. Бейби-Х е с клапа, така че при издишване всичко излиза навън...

# 5
  • Мнения: 816
Явно говорим за различни начини на рев Laughing

# 6
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Бързам да ви се похваля - имаме голям напредък.
Андреа онзи ден не плака изобщо, а пък вчера прие съвсем спокойно идеята, че ще дишаме на "дишалката". Търпеливо, със спокоен глас се утешаваме, пеем спокойни песнички и обяснявам, че само дишаме и няма нищо страшно и тя в един момент го разбра.
Пожелавам успех и смелост на всички майки, които имат такъв проблем и благодаря на всички, които се присъединиха със съвет.

Общи условия

Активация на акаунт