Вярно ли е, че са сменили лимита на килограмите при презокеански полети?

  • 1 654
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
Казаха ми за Air France, било променено от 35кг на 22кг.
Вярно ли е?
И другите компании ли са вече с такъв лимит?
Моля който е пътувал скоро или просто знае, да каже.


# 1
Viarno e.
limita e 23 kg na chanta.  Imash pravo na 2 plus ruchen bagaj.

# 2
  • usa
  • Мнения: 2 113
да, вярно е. доколкото знам всички компании са намалили разрешеното тегло на багажа. майка ми пътува с klm преди 2-3 месеца, отделният багаж не можеше да превишава 22 ли беше, 23 ли не си спомням точно. приятелка пътува с луфтханза преди месец - същото.

# 3
на Lufthansa ограничението е 22кг, а на Чешките авиолинии- 23 и е било така през последните 5 години, в които съм пътувала

# 4
  • Мнения: 299
Да, вярно е 2 х 23 кг, но има изключения.   http://www.airfrance.us/cgi-bin/AF/US/en/local/guidevoyageur/pra … efecekedgfndfko.0
Сори много е дълъг линка. Confused

# 5
  • Мнения: 3 478
Това само за Европа ли се отнася?

# 6
  • Мнения: 449
Преди 2 седм. си дойдох от България и пътувах с Луфтханза. Ограничението е наистина 2х23 кг. и 10 кг. ръчен багаж. С КЛМ, когато пътувах миналата есен беше същото. Една приятелка пътува с Малев през март до Торонто и нямаше такова ограничение. Багажа е все още 2х32 кг.

# 7
  • Мнения: 2 257
И с моите (Virgin Atlantic) е все още 2х32. (3x32)

# 8
  • usa
  • Мнения: 2 113
И с моите (Virgin Atlantic) е все още 2х32. (3x32)

хм, Virgin Atlantic мисля, че също са намалили багажа на 23 кг  Thinking...

всъщност като проверявах за луфтханза и klm има разлика в разрешеното тегло на багажа за пътуващите първа класа и редовите пътници - за едните е 32, за другите - 22 кг.

# 9
  • Мнения: 2 257
Права си, миз  - пак се зачетох, Premium Economy е 2х32, a само Economy e 2x23. Upper class e 3x32.  Peace

# 10
  • Мнения: 4 629
Да вярно е  Sad 2 по 23 килограма

# 11
  • Мнения: 7 430
Много гадно това Tired
А някой знае ли причината за това "драстично" намаляне - все пак 9-10кг са си много Confused

# 12
  • Мнения: 2 550
Mdam, vqrno e.

V nachaloto na meseca kato pytuvah beshe 2x23 - Air France & Alitalia.
I maj 10 kg rychen  newsm78

# 13
  • USA
  • Мнения: 2 140
Вярно е, НО миналата седмица изпратихме децата и три от четирите куфара бяха над 30 кг,а не ни направиха забележка.Може да е било просто късмет,не знам  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 478
А от кога е влязло в сила това? Защото майка ми се прибра от тук до БГ миналия месец и нямаше промяна.

Общи условия

Активация на акаунт