лекарство против колики

  • 6 561
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
мами, кажете кое лекарство според вас е най-доброто против коликите на бебчо?

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Давах Саб Симплекс и Бебинос, ама ефектът не беше кой знае колко добър. Второто като че ли действаше по- добре  Thinking

# 2
  • Мнения: 723
Аз съм най-доволна от Еспумизан. Саб-симплекс има същата активна съставка, обаче на някои бебета действа по-добре той, на други Еспумизан (както беше при моето). Не очаквай кой знае какви резултати-коликите стават по-слаби, но не престават съвсем. Успех, дано бързо ви преминат!!! Peace

# 3
  • Мнения: 432
давах Еспумизан,много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 1 006
При нас Саб симплекс имаше ефект.

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Саб симлекс и чай на Хипп против колики.
Но най-важи правилото: Ако с лекарства минават за 3 месеца, без лекарства - за 90 дни"

# 6
  • Мнения: 1 493
Давайте чай от джоджен, много успокоява коликите. Може да се сложат няколко зрънца от копър, анасон или резене.

# 7
  • Мнения: 1 555
Лефакс - немско и Инфакол - английско, но и двете ги няма в България  Sad
На нас тези ни помогнаха, иначе другите си ги пиехме като сокчета и нищо не ни ставаше !

# 8
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Еспумизан.

# 9
  • Мнения: 992
еспумизан и саб симплекс ползвахме и двете мисля че са много добри за облекчаване на болката

# 10
  • Мнения: 5 391
Пробвах Еспумизан и Саб-никакъв ефект.Сега сме на Мезим форте, много добре му се отразява Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 127
Infacol-а ни действа добре. Затова и вися non stop в форума Simple Smile  - бебето си спи, а аз четя. С големия ми син ползвахме Саб Симплекс и нямаше никакъв ефект.  Всяка нощ се разнасяхме на ръце, люшках го и му пеех.  Бях много изнервена. А сега бебето не иска и да чуе "певческите" ми способности. Или яде, или спи или се напъва, за да пълни памперса.

# 12
  • Мнения: 2 381
Аз давах Саб, но ние нямахме кой знае какви колики.Гушкай си бебчето и имай голямо търпение Hug

# 13
  • Мнения: 878
Лефакс .... Peace

# 14
  • Мнения: 1 237
Еспумизан,ама докато не преминат коликите май нищо не помага кой знае   колко.

Общи условия

Активация на акаунт