Червилата на Guerlain

  • 2 466
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Скоро си взех първото червило на тази марка и съм невероятно доволна.Струва си и пари и всичко.Някой друг доволен? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 661
Сигурно е много хубаво и е чудесно, че си доволна. Но аз лично не си купувам чак толкова скъпа козмитика. Има хубави неща и на по- ниски цени.
Но това е въпрос на избор и щом харесваш тази марка, твое лично право е.
Важното е да сме доволни от това, което ползваме!   newsm10

# 2
  • Мнения: 9 063
Предполагам, ама все пак да питам: колко струва Laughing

# 3
  • Мнения: 330
Да,всичко е въпрос на избор и на възможности.И наистина не е важно колко струва това,което използваме,важното е да се чувстваме добре,използвайки това,което сме си избрали:).А червилото е почти 50 кинта и този модел,който аз си взех е като гланц-много блести,но в същото време,нито ти изсъхва на устата(не ти я запечатва като някои червила,имаше едно на максфактор,където нямаше изтриване...),нито като се оближеш става неравномерно.

# 4
  • Мнения: 13 512
Купувала съм си Герлен, но не са ми любими. за мен червилата на Ив-Сен Лоран са номер 1.На Герлен съм ползвала Divinora Colour & Shine  и Divinora Sheer & Shine...нищо особено, не по-различно от останалите ми червила.

# 5
  • Мнения: 330
Не съм си взимала на Ив Сен Лоран,но ще ги видя FlutterКолко горе долу струват?Иначе според мен Герлен е супер PartyМоето се води Kiss Kiss Maxi Shine Simple Smile

# 6
  • Мнения: 217
Биват, биват... Аз съм фен на гланцовете по принцип, и техните са много добри - не лепнат и цветовете са наситени  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 13 512
Не съм си взимала на Ив Сен Лоран,но ще ги видя FlutterКолко горе долу струват?Иначе според мен Герлен е супер PartyМоето се води Kiss Kiss Maxi Shine Simple Smile
I te sa nqkyde okolo 50 leva.

# 8
  • Мнения: 730
50 кинта за червило ще дам,ама другия път Shocked
Но който има възможнаст и му се дават такива пари със здраве да си я ползва тази евтинка  Crazyкозметика Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 35 812
Никога не бих дала толкова пари ....пак , за червило.
Купувала съм си на Кристиян Диор и всеки път като си спомня, се ядосвам че съм го направила.
Вярно червилото беше повече от прекрасно и въпреки че си купих и молив за устни и лак за нокти, това изобщо не беше достатъчно. Или всичко или по-добре нищо.

Но иначе те поздравявам   bouquet, качеството си е качество.

# 10
  • Мнения: 13 512
Ето,темата пак се обърна в спор:Струва ли си парите,не бих ги дала, лудия и баницата....въртим,сучим и  накрая оплюваме.

# 11
  • Мнения: 505
Даа, така е хубавите неща струват скъпо и всеки сам си преценя какво да купи. Излишни са крайните мнения, за всяка стока си има клиенти, а и какво пречи в тази тема да обсъдим по-скъпата декоративна козметика? Естествено който има впечатление от подобни продукти.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
Аз също много ги харесвам KissKiss на Guerlain. Освен, че са нежни като ги нанесеш, но и имат много приятни цветове.

Общи условия

Активация на акаунт