мнение за количка от магазин комо

  • 1 149
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 089
http://www.como.bg/index.php?op=pro&pid=20
ето я.
чудя се бива ли я. струва 34 лв. - 29 на промоция.
всъщност си имаме 2 други - комбинирана и лятна, но ще пътуваме в чужбина и ми се ще да вземем поредната, която  обаче да е мнооого лека. тази ми изглежда такава. и е супер евтина, което е допълнителен плюс.
а, освен това, става ли за 10-11 месечно бебе. струва ми се, че дотогава дъщеря ни ще си има режим и вече няма да излизаме на разходка, за да спи, а за да се разхождаме Simple Smile т.е седящото положение не би трябвало да е проблем. ама де да знам.
ще чакам за мнения.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Имам такава количка и за мен е супер.Много лека и много стабилна.Управлява се лесно.Можеш с една ръка да буташ количката,а с другата да водиш детето.

# 2
  • София
  • Мнения: 293
Моята дъщеря редовно заспива в количката, така че без легнало попожение не мога и да си помисля ...

# 3
  • Мнения: 8 917
Виждала съм доста такива колички по улиците Peace Мен ме спря единствено това, че няма сенник и това, че трябва да я завързвам с коланите, вместо да има разграничител за краката и просто да я оставям - дано ме разбра какво искам да кажа Peace

# 4
  • Мнения: 678
 Днес я видяхме в МЕТРО - може да не е същата марка но абсолютно същия дизайн- прилича ми на детска играчка  Peace и ако детето е  ''добре '' с килограмите първото , което си  помислих след като я ивдях - е че ще се счупи още на втората разходка... Mr. Green

# 5
  • Мнения: 992
на мен ми изглежда не стабилна за по едри бебоци, а и би ме спряло да е купя това че няма сенник и голям кош за багажник

# 6
  • Мнения: 415
Марка "Марбелла" Peace
Купихме същата от Комо през декември /Дани беше на 11м./, защото не успявах да избутам комбинираната в непочистените от сняг улици. Тази количка тежи 5 кг. и се справяхме супер в снега, а където буксува просто я пренасях.
Сега ползваме само нея  newsm10
В интерес на истината малкият успява и да поспи вътре.
Сгъва се лесно и лесно се кара. Понякога натоварвам по 10 кг. торби + детето още 12кг. Лошото е, че няма кош за покупки, но аз ги закачам на дръжките  Peace
За 7 месеца здрава експлоатация чат-пат се разскърцва, но и аз не я щадя  Whistling

# 7
  • Мнения: 5 255
Купих въпросната количка в началото на май месец.
Доволна съм - немска, стабилна - върши ми работа.
Няма легнало положение, няма сенник, няма багажник - но за 30 лв. толкоз  Mr. Green
Тя детска хубава количка не струва толкова.



majceto, за пътуването ти в чужбина би ти свършила работа  Peace
Ако ти липсва сенник - слагаш чадърче, ако ти липсва багажник - слагаш чанта  Wink

Незнам за по-малки деца, но за около 2 годишни е ОК.

# 8
  • Мнения: 3 089
аз си бях решила да купувам. а сега съвсем.
тенкю.
  bouquet

















# 9
Изключително доволна съм от нея. Супер лека и маневрена.

# 10
  • Мнения: 4 053
добре,а защо не си купиш от TSM пак лека,маневрена,с багажник,със сенник и за спящо бебе за 19 лева Hug

# 11
  • Мнения: 2 584
аз си купих преди 4 дена, взех и дъждобран за нея, и чадърче, ние също не спим навън така че ми е удобна, има пет точков колан

# 12
  • Мнения: 35 950
доста майки около нас возят децата в такива количка, предполагам, че е добра за цената си
имам подобна - чантата й я свалих, защото ми пречи, а щерката дърпа сенника и се сърди, когато го слагам
5 точковото закопчаване е невероятен плюс  Peace

# 13
  • Мнения: 3 089
вече си купих. а тсм-ска за 19 кинта около нас няма. и май четох, че ги били спрели. може и да съм в грешка, разбира се. така или иначе си взех комо-вска. доволна съм. возилото изглежда като да издържи за 1 седмица в чужбина  Mr. Green
благодаря ви
   bouquet

# 14
  • Мнения: 205
купи си и чадърче,като няма сенник поне то да ти пази сянка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт