Откъде да купя хубави плажни кърпи ?

  • 9 198
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Казвайте , моля ? Ако сте виждали някъде и са Ви направили впечатление ! Нямам време да обикалям , така че искам да имам точна цел  newsm68, когато тръгна да купувам . Искам качествени кърпи , с хубави десени , може и маркови да са . Сега имаме някакви Бенетон , ама вече не ми харесват , а пък и искам тримата да сме с еднакви . 
Не ме интересуват на ЯНА или на Пещера , нито пък такива като в Метро !
В магазините където продават бански , дали има ?

# 1
  • Мнения: 5 140
Новите модели(така да се каже) на ЯНА Панангюрище са страхотни.

# 2
  • Мнения: 1 756
В Метро има сега по 17 лв с ДДС много хубави, и на Яна има, но аз тях не им харесвам попиваемостта Hug

# 3
  • Мнения: 3 153
Купи си отново на Бенетон, техните са най-красиви! ПРодават ги в едно магазинче на Графа за луксозно бельо и чаршафи. На Витошка не съм виждала, но може и там да има!

# 4
  • Мнения: 284
Срещу Военна болница на тролейбусната спирка има магазин с много хубави кърпи. Не са скъпи, добре попиват и са много цветни. Големите - 50/70, или нещо такова са около 15 лв.

# 5
  • Мнения: 4 668
Тази година не съм гледала моделите на Бенетон , ама ще взема да отида и да си купя ... зная го магазина на Графа , щеше ми се да сменя марката , ама ...
Виждала съм и кърпи на Pompea  и на ESPRIT , някой не знае ли къде продават  newsm45
Пак казвам , не искам ЯНА или от Метро , искам нещо готино !

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
абе аз не мога да ти помогна, но само да кажа, то кой ли ме пита, ама нищо, да се изфукам един вид Mr. Green м.г. лятото, ни бяха на гости наши приятели французи и ни подариха точно плажни кърпи, много гъзарски, закупени от парижки бутиков магазин, еми готини са сега, даже ми беше жал да ги опъна на пясъка. ами изфуках се Crazy
а на Ади и бях купила преди 3 години цяла хавлия с качулка , става и за плаж след къпане в морето от магазина на Дисни на Champs Elysees с Мечо Пух.
е-е-е изфуках си се едно хубаво smile3534 Flutter Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 771
И аз съм на тази вълна и вече съм направила проучването. На Помпеа модела можеш да го видиш в сайта им www.pompea.com при аксесоарите. В Хит Младост струват 36 лв., на Витошка в един магазин вчера ги видях за 46 лв.

Други хубави модели има в Бенетон, цените са малко по-високи.

# 8
  • Мнения: 483
Аз си купих страхотни, огромни, дебели и с много готини цветове, но миналата година. Съвсем случайно вече се бях сдухала и отказала за друг път...и влязох в т.нар. Малък цум на Пиротска - на първия етаж от главния вход се пада в дясно най-в дъното. Ако имш път натам провери. Наистина са страхотни. А след като ги ползвахме цял лято мога да кажа, че са и качествени. Успех  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 771
Аз си купих страхотни, огромни, дебели и с много готини цветове, но миналата година. Съвсем случайно вече се бях сдухала и отказала за друг път...и влязох в т.нар. Малък цум на Пиротска - на първия етаж от главния вход се пада в дясно най-в дъното. Ако имш път натам провери. Наистина са страхотни. А след като ги ползвахме цял лято мога да кажа, че са и качествени. Успех  bouquet

На коя фирма са?

# 10
  • България
  • Мнения: 429
Срещу митницата на ул. Веслец има магазин за втора употреба. На втория етаж продават Нови хавлиени карпи на кг.,,немски , страхотни са.

# 11
  • София
  • Мнения: 847
абе аз не мога да ти помогна, но само да кажа, то кой ли ме пита, ама нищо, да се изфукам един вид Mr. Green м.г. лятото, ни бяха на гости наши приятели французи и ни подариха точно плажни кърпи, много гъзарски, закупени от парижки бутиков магазин, еми готини са сега, даже ми беше жал да ги опъна на пясъка. ами изфуках се Crazy
а на Ади и бях купила преди 3 години цяла хавлия с качулка , става и за плаж след къпане в морето от магазина на Дисни на Champs Elysees с Мечо Пух.
е-е-е изфуках си се едно хубаво smile3534 Flutter Wink


Ей, супер  Sunglasses Аз пък миналата година поръчах на една приятелка от Щатите да ми донесе на OshKoshBgosh - много е готина.
Сега по същество. Като стана дума за Дисни - на бул. Джеймс Баучър, точно срещу зелената сграда на СИК и прочие фирми, има магазин за луксозно бельо - на рекламата пише - Том Тейлър, Дисни и другите ги забравих. Не съм влизала, но обикновено в такива магазини продават и хавлиени кърпи - тази вечер мога да чекна. Друго се сещам, че един от големите магазини от типа на Комо рекламираха, че са започнали да внасят спално бельо на Есприт, ама пусто не мога да се сетя кой магазин беше, дали не беше Домко?
Иначе най-хубави съм виждала на Бенетон още април-май имаше голям избор, точно в магазина на Витошка.
И на мен ми предстои такава покупка за дечото, така че ще следя темата и ще се включа, ако открия нещо във въпросното магазинче  Peace

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Ей, супер  Sunglasses Аз пък миналата година поръчах на една приятелка от Щатите да ми донесе на OshKoshBgosh - много е готина.

 Winkизобщо  се базикам, да не си помислиш, че насериозно се фукам или нещо, нищо подобно, майтам да става Crazy Crazy Crazy Mr. Green
не, кърпите наистина са хубави
аз съм сигурна, че в София могат да се намерят перфектни такива.

# 13
  • Мнения: 4 668
Ние имаме халати за баня на ESPRIT и две хавлиени кърпи , ама направо са страхотни . Купували сме ги от чужбина обаче , тук не съм виждала  Sad
Хайде ... още идеи , моля ... Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 847

 не, кърпите наистина са хубави
[/quote]

Ъф корс, че не се фукаме, то големият повод    Joy Mr. Green И все пак и аз искам кърпа на Дисниииииии за малкото диванеееее

Общи условия

Активация на акаунт