Бяхте ли на концерта на Ал Жеро?

  • 532
  • 4
  •   1
Отговори
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 904
Момичета, бяхте ли на концерта на Ал Жеро? Мислех си, че след "Депеш Мод" просто няма какво голямо музикално нещо да се случи тази година в столицата ни, пък и в родината изобщо. А ето че можело. Каквото и да се каже за този велик човек, май ще е малко. Просто съм на върха, още ме държи. Никога не съм си и помисляла, че един ден ще слушам на родна земя една от живите легенди на джаза. Сега, ако доведат и Боби Макферин, кръгът ще се затвори - ще може да се каже, че сме чули мъжете с може би най-изключителни гласове в света - май и двамата покриваха къмто пет октави. За точната цифра не смея да споря, така че може смело да поправяте, но доколкото си спомням там нейде бяха. Женският им аналог - баба Елла и перуанката Има Сумак, по разбираеми причини освен на запис няма къде другаде да чуем.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 896
Нее, ама много ми се искаше,мамка му...Едва ли ще има друг път...

# 2
  • София
  • Мнения: 418
Бях,бях и също съм възхитена. При това не само от него. А басиста как пее .... Сега ще чакаме да видим дали и Level 42 наистина ще дойдат.

# 3
  • Мнения: 1 835
Леле, как ви завиждам!!! Блазе ви!!!!! Толкова много исках да ходя да го чуя! От дете му се възхищавам. Чувала съм и записи от негови концерти, които са сто-пъти по-добри от студийните - сигурна бях, че това ще бъде невероятно изживяване, но... не било писано. Дано да публикуват и други съфорумки и да споделят впечатления. Ще чакам всеки нов отговор по темата с нетърпение. Бих искала да чуя и Нат Кинг Кол на живо.

# 4
  • Мнения: 636
Аз пък въобще съм пропуснала, че ще има концерт у нас. Ама че съм заплес Sad

Общи условия

Активация на акаунт