Чувствате ли се отпуснати и без сила в жегите?

  • 2 189
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Последните дни, сигурно от жегите...ама през нощта не мога да спя добре, задушно ми е, сутрин ставам късно но не се чувствам отпочинила и наспана и съм като парцал, тея дни нямам някаква кой знай каква работа и още повече се чувствам отпуснато...ръцете като от течен маргарин, главата замаяна и ми тежи, дай ми да си лежа и да гледам в една точка и пак ми е все топло и задушно...
Нямам енергия почти за нищо, освен да се просна пак пред ТВ-то и да зяпам мачовете Simple Smile
Сама ли съм или .... ooooh!

# 1
  • Мнения: 3 569
Мачовете ги гледат още милиарди хора Simple Smile Не си сама естер Simple Smile

Всички сме отпуснати в жегите, нормално е. Мозъкът ми е на каша.

# 2
  • Мнения: 9 894
ами да не си несама, сиреч бременна?

# 3
  • Мнения: 2 212
Пере, то хубаво хората гледат мачове...ама хората ходят и на работа, а аз не, взех си изпитите и откога го чаках тоя момент да си почина, а то по-зле така, щото още повече се отпускам и съвсем на минимум енергия карам...

Тити, шшшът, то това хубаво, ама не и на този момент  Wink Няма такова нещо, даже и ПМС не е ....

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
То дето аз съм така, ма и детето е непоносимо кисело, не можем място да си намерим.
( Praynig пари за климатик  Praynig)

# 5
  • Мнения: 5 622

 Ами не. Пускам климатика и се кефя. Ако трябва да излизам го правя следобеда, или предварително спирам климата, за да се климатизираме и тогава излизаме.

На мен топлото ми действа добре все пак....  Wink

# 6
  • Мнения: 4 473
Чувствам се като ударена с парцал, от дни насам е така. Кръвното ми е ниско, пулсът стига до 109 Shocked в покой. Лошо ми е, почти не ям нищо, карам го на кафета и коктейли(вечер с мача).
Шашава работа Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 6 472
Чувствам се като парцал, не мога да си събера мислите в главата и съм абсолютно неработоспособна. Това при положение, че има климатик....

# 8
  • Мнения: 377
Аз горещините много по-добре от студа ги понасям. А такива моменти съм имала, но по-скоро "нищоправенето" ме скапва, а не жегата.  Tired
Естер, намери си някое кафенце с климатик.  Wink

# 9
  • Мнения: 2 212
Стрелче и аз така с апетита, но по някое време като хапна едни солети и ми става тежко, подозирам кръвното, че ми е ниско, то аз по принцип съм с доста ниско, но не съм го мерила  Tired
Иначе, Лулу и аз като теб абсолютна неработоспособност дори и като ми е по-хладно, искам да се занимавам тука с една програма....не, даже и книги не ми се четат, които с такъв интерес чаках да почна да чета...

# 10
  • Мнения: 4 665
Хич не ми понасят жегите Naughty Като отмаляла съм и все ми се спи...Ама хапвам като за Световно Laughing

# 11
  • Мнения: 515
Такава медуза никога не съм била през живота си. Свободен стил от всякъде. Чак ме достраша че съм остаряла вече и затова така съм се размекнала и разплула. Обаче виждам, че не е от това. Искам само да лежа, спя и гледам ТВ, но оставя ли ме някой ooooh!.

Мисля да си направя една лимонада с мед. Да я сложа в хладилника или да взема да се преместя да живея и аз в него. ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 277
И аз се чувствам като пребита. На всичкото отгоре и синът ми се разболя Sad. А колко работа ме чака...

# 13
  • Мнения: 9 063
Аз си мислех че само на мен така ми се отразява Rolling Eyes
не ям почти, не спя добре, ставам към 1 наобяд, изморена съм, лошо ми е...почнах да си мисля че съм болна от нещо Confused
Обаче снощи спах на пуснат климатик, вътре хладничко...сутринта станах в 9, без часовник, пих кафе, обядвах, сега и ученето ми върви добре, просто коренна разлика. Жегата ми изсмуква силичките вечерта, но му хванах цаката явно Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 647
Чувствам се добре. Обичам топлото време, но не мога да се наспя и сутрин едвам ставам.

Общи условия

Активация на акаунт