повърнахме целия си обяд...

  • 408
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
дъщеря ми току-що повърна целия си обяд. Sadкакво да правя в такъв случай?до следващото хранене незнам дали ще издъжи детето, а пък сега надали имам необхдимото й количество кърма Cryна вас случвало ли ви се е това?и как процедирате?

# 1
  • Мнения: 394
Случваха се такива повръщания и при нас на вашата възраст-на следващото хранене папкаше двойно.Но може и да се е разболяла нещо-ако искаш я заведи на лекар след следобедното хранене,ако пак го повтори или видиш,че има някакво неразположение.Най-малкото да си спокойна,че не е настинала или болничка.Успех Peace

# 2
  • Мнения: 5 391
Скоро ми се случи да повърне на фонтан всичко, което беше ял.Малко след това му дадох да суче отново и нямаше проблем Peace

# 3
  • Мнения: 4 621
И на нас ни се е случвало на вашата възраст. Не се притеснявай, нормално е. Ако се повтори  на следващото хранене се консултирай с педиатъра.
Стискам палци всичко да е наред Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 971
И при нас се е случвало, след 1/2 час пробвам пак - колкото хапне толкова.

# 5
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Даваш ако поиска пак но не по рано от 30 минути след повръщането Naughty

# 6
  • Мнения: 8 242
И на нас ни се случва понякога.. таз сутрин пак  Rolling Eyes
После си хапна малко след време и заспа..
Туй го правим, като ядем като невидели и лапаме повече въздух от обикновено.. или просто преяждаме  ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 165
И на нас ни се случва понякога.. таз сутрин пак  Rolling Eyes
После си хапна малко след време и заспа..
Туй го правим, като ядем като невидели и лапаме повече въздух от обикновено.. или просто преяждаме  ooooh!
същите сме.все бърза милата-някой сякаш й е примрял за млекцето Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 309
В такава ситуация,изчаквах да мине половин час,минимум,и пак му давах.Изпиваше си всичко.
М/у другото,ако е много гладно детето и започне да гълта без да си поеме дъх,в смисъл като невидяло кърма Laughing поема доста въздух и затова повръща.Незнам newsm78 поне при нас беше така.
Или пък ако се задави още от първата глъдка,пак повръщаше.

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма страшно.
Остави го детето да се успокои, пък като огладнее ще и дадеш пак.

Не се шашкай:)   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 901
А може и да не е целият обяд повърнат, а само така да ти се струва. Аз ревях всеки път, когато тя повърнеше - така се стрясках и шашках! Остави бебето да се поуспокои и ако след малко ти се стори, че е гладно, пак му дай - все ще имаш нещо. Особено ако си на поискване, няма да имаш проблем - ще се нахрани днес, споко!

# 11
  • Мнения: 168
И азз в момента се боря със същия проблем. Мале4ко е на 2 месеца и взе често да ми повръща така на фонтан. Педиатърката каза, че явно яде бързо и лакомо (абсолютно вярно) или не му понася фрисолака, понеже не му стига кърмата и дохранвам. Ако не е еднократно се консултираи все пак с лекар. Дано не е нищо притеснително!

Общи условия

Активация на акаунт