Alcohol 120% как се работи?

  • 1 685
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Свалих си един хубав речник , обаче се работи по някакъв неведом начин за мен с Alcohol 120% и понеже в дата.бг си е напълно възможно да отнесеш някоя по-груба реплика, ако попиташ такъв въпрос, та затова се обърщам за помощ тук Simple Smile Simple Smile Поне няма да ми се карате и обяснявате какъв ламер съм, хехехе Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Благодаря!

# 1
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Инсталираш си алкохола и го стартираш. Моя даже е на бг Simple Smile Така. В прозорчето долу вдясно намираш къде ти е виртуалното СД, цъкаш с десен бутон. Ето картинка:

От там зареждаш във виртуалния CD ROM имидж-файла на речника. Това е, дано съм била полезна.

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 15:22 от anomalia

# 2
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Свалих си един хубав речник , обаче се работи по някакъв неведом начин за мен с Alcohol 120% и понеже в дата.бг си е напълно възможно да отнесеш някоя по-груба реплика, ако попиташ такъв въпрос, та затова се обърщам за помощ тук Simple Smile Simple Smile Поне няма да ми се карате и обяснявате какъв ламер съм, хехехе Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Благодаря!
Дай линка и ние да си го свалим!!!

# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
Разбира се, заповядайте:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=17993&hit=1
Ако ви трябва име и парола, щото това е торент в дата.бг, пишете ми на лични, да ви дам моята Simple Smile Simple Smile
Иначе и в бол.бг има страхотна граматика - интерактивна, приказва ти, обяснява ти, тестува те, въобще дето само св...ка не прави  Joy
Ето я и нея:
http://torrents.bol.bg/details.php?search=English+Dictionary& … 2005+&id=6278
Пак е торент
Друго, което ви препоръчвам е говорящ речник - с лесни обяснения на думите на английски - пак е Оксфордски - Oxford Concise Dictionary 11th edition - ползвам го, приятен е
Благодаря ти, аномалия!!!   bouquet
Само не ми зарежда в съобщението ти картинката, която си сложила. А откъде си си свалила Алкохол на бг?
Извинявам се за късното включване...
Момичета, страхотни сте Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Оффф, ми помня ли от къде съм дърпала...Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Сега надявам се, че се вижда картинката

Общи условия

Активация на акаунт