Моля, препоръчайте добър диетолог !!

  • 2 580
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 468
Здравейте,
можете ли да препоръчате добър диетолог ?!
Днес гледах едно предаване в сутрешния блок на Мартина Вачкова с един симпатичен доктор от Гърция.... та се размислих, че спешно ми трябва консултация  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 480
Моя приятелка ходи при този грък (името му е нещо с "И" май, примерно Ипократис) и имаше голям ефект. Би трябвало да е същия, защото в София съм чувала само за един диетолог-грък. За съжаление не му знам координатите. Дано се включи някоя мама, която знае.

Офф: Ти, Алегра, ако имаш нужда от диетолог, аз не трябва да излизам от дебелариумите...  Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 468
имам, имам  Cry и защото все отлагам .. това с правилното хранене... крайно време е вече нещо да направя  Sunglasses

дано някой да изпрати координати..

# 3
  • Мнения: 259
Фитнес Младост ,една позната ходи при него и има страхотен ефект,като тя ходи и на някаква
гимнастика във въппросния фитнес.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 468
знаеш ли телефон на този фитнес Младост

# 5
  • Мнения: 259
Младост1 бл.1д
 
 тел\ 9750210
         9750211
         9745664

# 6
  • Мнения: 73
Здравейте,
можете ли да препоръчате добър диетолог ?!
Днес гледах едно предаване в сутрешния блок на Мартина Вачкова с един симпатичен доктор от Гърция.... та се размислих, че спешно ми трябва консултация  Sunglasses

Точно този, който си гледала сутринта е Ипократис Пападимитракос и работи във Фитнес Младост. Аз съм ходила и при него и при доц. Байкова и определено мога да кажа, че Ипо е много по-добър. Консултацията му струва 50 лв. ако не се лъжа - но си заслужава парите. В цената влиза изготвяне на режим за хранене и 2 консултации след това. Режима ти го прави като се съобразява с това какво обичаш да ядеш /шоколад не става пробвала съм Simple Smile/ и на следващите консултации прави промени в режима, ако има застой или друг проблем. Отношението му към клиентите е страхотно.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт