да попитам

  • 601
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравйте,искам да попитам днес забелязах по ореолите на гърдите си едни такива малки точици и на двете на 2-3 места като капчици вода но не знам дали е вода или не  newsm78 постояно се появява аз ги обърсвам и те пак се пявяват да не е от самите жеги и потенето или е нещо друго надявам се че ще ми отговорите защото ми е притеснено аз съм в 15г.с  благодаря предварително за отговорите  bowuu

# 1
  • Мнения: 8 917
Коластра Simple Smile Нищо ненормално и обезпокоително Peace Гърдите ти се приготвят да бъдещото бебенце  bouquet

# 2
  • Мнения: 432
коластра,нормално е

# 3
  • Мнения: 1 243
тя коластрата не излиза ли от самото зърно или от ореолата излиза пък не ми ли е рано за коластрата аз съм едва в 15г.с  бях чела че коластрата се появява чак към 7-8-9 месец

# 4
  • Мнения: 8 917
тя коластрата не излиза ли от самото зърно или от ореолата излиза пък не ми ли е рано за коластрата аз съм едва в 15г.с  бях чела че коластрата се появява чак към 7-8-9 месец
При мен се появи на 5-я месец Peace

# 5
  • Мнения: 2 381
тя коластрата не излиза ли от самото зърно или от ореолата излиза пък не ми ли е рано за коластрата аз съм едва в 15г.с  бях чела че коластрата се появява чак към 7-8-9 месец
Това е коластра според мен.Кога, дали ще се появи или не-е индивидуално.

# 6
  • Мнения: 730
Коластрата излиза от там,от където излиза кърмата!Така,както обясняваш,май не става въпрос за такова нещо.При мен коластра се появи към 7-8 месец.

# 7
  • Мнения: 4 621
Коластра Simple Smile Нищо ненормално и обезпокоително Peace Гърдите ти се приготвят да бъдещото бебенце  bouquet
Peace

# 8
  • Мнения: 3 334
Коластра Simple Smile Нищо ненормално и обезпокоително Peace Гърдите ти се приготвят да бъдещото бебенце  bouquet
Peace
Peace Peace Peace

# 9
  • Мнения: 2 818
А зърната оформени ли са ти добре? Ако не са 100% е коластра. Ако са, зависи къде точно на ореолата.... Но всъщност няма какво друго да тече освен коластра...

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами това е коластра.Малко раничко е тръгнала при теб,но е нормално.Така ще тече по малко докато родиш Peace

# 11
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
тя коластрата не излиза ли от самото зърно или от ореолата излиза пък не ми ли е рано за коластрата аз съм едва в 15г.с  бях чела че коластрата се появява чак към 7-8-9 месец
Коластра е и на мен ми започна горе-долу по това време, май в 17 седмица. Първо потича безцветна течност, след това жълтеникава и тече от цялата ореола. Няма нищо обезпокоително в това. Лека бременност!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 2 901
Можеш да се консултираш с гинеколога си, но трябва просто по-внимателно да да се загледаш (ако като ги изтриеш те след малко пак се появяват) откъде точно се появяват. Щом нищо не те боли, всичко ти е наред!

Пише се и се казва ареола / ареоли!

И ако може... да смениш заглавието на темата или просто другия път пиши нещо по-обяснително в заглавието, иначе всики ние все питаме, или имаме проблем, или нещо ни интересува... - просто така ще е по-вероятно мами, които са по-компетентни, да ти отговорят.

Общи условия

Активация на акаунт