Каква количка и от къде в Пловдив?

  • 1 132
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Мами, моля ви помагайте, от къде да си купя и каква количка за 3-месечно бебе?
Да е лека е единственото ми желание, че имам една комбинирана .............. не ми се разправя  ooooh!

Мислите ли, че толкова малкичко бебе може да стой в лятна количка, която е с почти  напълно легнало положение на гръбчето, но има все пак малък ъгъл между часта за гръбчето и крачетата? Оф, дано обясних добре  Rolling Eyes

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ами във Вис виталис би могла да погледнеш и имай предвид че не всички летни колички са съвсем изправени и те си имат позиции за гръбчето. newsm10

# 2
  • Мнения: 2 723
Да във Вис ВИталис имаше не лоши летни колички newsm10

# 3
  • Мнения: 481
Във Вис Виталис има само Чиполино, а в Штъркела има и Чико и Маг Ингланд. На мен лично последните ми харесаха най-много. Не знам дали знаеш, но Штъркела вече е на ул. Младежка (ако не се лъжа). Това е първата голяма пресечка на "Васил Априлов" след кръстовището с "Гладстон"

# 4
  • Мнения: 160
Ходих до Вис Виталис, но всички летни колички бяха с непълно право гръбче, а има някакъв ъгъл между него и долната част. Може ли такава количка да се ползва за 3-месечно бебе? Продавачките ми казват в единия магазин, че става, а в другия, че не  newsm78.
И в ШтъркелаCrazy ) гледах. Количките са масово на Чиполино, а Чико няма никъде. Чиполино малко ме разочароваха със сегашната ми количка и нещо не ми харесват.
От къде да си намеря нещо различно от Чиполино и Бертони?

# 5
  • Мнения: 3 457
а в този магазин срещу панаира ходи ли -мисля че се казва МОЕТО БЕБЕ-много коректни и точни хора на мен ми пазиха количката 2 седмици докато се домъна до  Пловдив да си я купя Peace

# 6
  • Мнения: 160
Къде има магазин срещу панаира? Пропуснала съм го newsm78

# 7
  • Мнения: 959
На колелото на панаира.Ако идваш от брезовска се пада под блока на самото колело.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Магазин Моето бебе се намира на бул. Цар Борис Обединител, ако се идва откъм тунела, пада се в ляво след колелото на панаира, има Пиреус банк до него, там има само на Чико, но те са със зимен и летен кош. Според мен не си струва инвестицията при положение че детето ти е вече на 3 месеца. След още 2-3 месеца ще иска само седнало или полулегнало да се разхожда. Много колички има и в магазин Пинокио на Бул. България на кръстовището с Васил Априлов. Аз бих ти препоръчала моята- лятна Маг Ингланд Фламинго, с 3 положения, широка и дълга, детето ми е 75см и има още доста докато стигне края на количката, лека е, с единични колела, много стабилна. Успех в избора!

# 9
  • Мнения: 468
И аз горещо ти препоръчвам същата - Маг Ингланд, модел Фламинго!

# 10
  • Мнения: 160
Благодаря  на всички  за отговорите:hug: Hug Hug
И аз си мисля, че може да си взема някоя лятна с легнало положение.
Какво ще кажете за тази : http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1846?
Пише,че става за 0+. Разбрах, че вносителите били в Пловдив и им издирих адреса, ще ходя в събота да проверя как е и ще докладвам. Дано да работят  baby_neutral
А този магазин Моето Бебе не съм и подозирала, че съществува, ще мина и от там, че Чико са ми нещо легнали на сърцето  Laughing и ще докладвам  Laughing

# 11
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Здравей, аз също си търся лятна количка и съм харесала точно същата. По-точно се влюбих в нея. Не съм от Пловдив, но сега в събота ще идвам на сватба и съм планувала препускане по магазините. Така се зарадвах, като прочетох тази тема. МОЛЯ ТЕ, кажи ми, че наживо изглежда също толкова перфектно??!!! Мноооого е скъпа, но е прекрасна. Другата, която ми грабна сърцето е на Чико - модела е Пони, харесах я в Е-магазин "Да Нет" - подобни са. Ако си открила някоя от двете - сподели колко пари е и къде мога да я намеря. Предварително ти благодаря и смятам, че изборът ти е добър, защото после с едно чувалче може да се ползва и зимата. Ако има мами с такива колички, да споделят, че парите никак не са малко!
Извинявам се , че се намесих в темата ти perceptronke!

# 12
  • Мнения: 3 457
аз от "моето бебе "си купих чико пикъп,никъде другаде нямаше-а ако искаш някакви кординати на пег перего ми пиши  bouquet

# 13
  • Мнения: 160
medunka ще се помъча да отида утре, ама с малкия и гомямото бъги незнам докъде ще стигна  Joy
Ако не успея, ето ти адреса на вносителите на Peg Perego: ул. "Петко Каравелов"36. тел. 032/621641 и 032/651478. Фирмата е Вито де Симоне или нещо подобно. Пада се от едната страна на пешеходния мост:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=dbecd67c52c05f8fc7f71c0126832d … ame=&size=4x3
Иначе в събота със сигурност ще мога да я свърша тази работа, но май ще ти е късно на теб.

tsetskabon кога го взе Чикото, скоро или не?
Между другото от твои постове имам адреса на фирмата Laughing
Благодаря за което  Hug Hug Hug
 

# 14
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Много Ви благодаря, момичета.  newsm51Вече знам къде ще отида утре в Пв, което ще е голямо пестене на време и нерви предвид и жегите.  newsm20Като се върна ще информирам какво, как и колко за мами, които също се интересуват.   Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт