Гледахте ли "Клъцни-срежи"?

  • 516
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 254
Паднах от смях!
Единия доктор беше принуден от жената, която роди от него, да суче от нея за да й облекчи гърдите. Бяха на някакъв купон и тя си беше забравила помпата.
Той се дърпа, дърпа и накрая почна да се пазари "ама няма да гълтам", а мацката му вика "защо, аз гълтам"
Много ми беше забавно!
Дано да сте го гледали и вие да сте се порадвали  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 364
Гледах го - голям майтап LaughingТой доста се погнуси на вкуса newsm78.

# 2
  • Мнения: 980
Да, гледам го. Simple Smile

Налагат мнението, че цялата ситуация е гадна, което не е така.... според мъжа ми.  Mr. Green

Но филмът си е забавен.

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не съм го гледала, но съм съгласна с мама Моник
Налагат мнението, че цялата ситуация е гадна, което не е така.... според мъжа ми.  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 1 254
на мен ми се стори забавно по-скоро начина по който мацката го принуди да суче и го заплаши, че ако й се възпалят млечните канали щяла да го убие...
за момент ми заприлича на някаква супер-героиня-кърмачка, която наказва лошите със сукане  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 243
Мацката беше доста манипулативно парче: "Ако не го направиш, ще ми се възпалят млечните канали и оттам възпалението може да се пренесе на детето!!!"

# 6
  • Мнения: 4 242
Миличкия, после как му се догади когато му предложиха мляко с тортата hahaha Доста забавна беше цялата ситуация Joy

# 7
  • Мнения: 422
Не го гледах,но на нас вкъщи ни се е случвало и според моя мъж не е гадно.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 541
А по кои канал го дават?

# 9
  • Мнения: 6 243
А по кои канал го дават?
"Клъцни - срежи" е по Нова ТВ, веднага след "Календар" - от 22:30 почва.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Гледах го,да.Голям смях падна Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 3 760
Гледах го. Забавно беше. Все пак прекаляваше с погнусата си..., но нали е лекар - не отказа! Кефи ме идеята, че дори такава фръцла кърми  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт