iskam da popitam

  • 835
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте красиви мами,
имам едно малко проблемче с моята кожа на лицето и искам да ви попитам ако сте ползвали Normaderm срещу пъпки, кои точно от продуктите сте ползвали, защото аз малко се пообърках Embarassed Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 3 376
Поясни за какви пъпки става въпрос.Акне ли,само няколко пъпки ли,сега от слънцето ли са ти се получили....Опиши горе-долу за какво става въпрос,кажи какъв тип кожа имаш...колкото повече инфо,толкова повече мами ще могат да те посъветват Peace

# 2
  • Мнения: 48
имам не толкова изразено акне......... по-скоро става дума за няколко пъпки, които ми излизат преди цикъл, но много се дразня, защото приличам на пубертет. Пъпчиците са не много големи с бели връхчета и след цикъл прегарят и  изчезват за седмица -две и хайде пак Sad

# 3
  • Мнения: 483
Нормадерм на мен не ми помогна. Даже получих обриви от крема.
Най-добрите според мен лекарства с антибиотик, които действат локално са:  Далацин - Т и Зинерит. Пила съм и антибиотик, но при всеки е различно и трябва консултация с лекар.
Може да е хормонално ... иди на кожен. Успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 052
Аз също съм като пубер, от както родих, незнам дали са тези хормони, но кожата на лицето ми е станала ужасно мръсна. имам постоянно комедони, писна ми вече. Кажете нещо, с което да ги изтрия от лицето си веднъж завинаги.... #2gunfire

# 5
  • Мнения: 54
Опитай с ДАЛАЦИН Т. Това е чъдодейно средство против пъпки.Купува се от аптеката.Много ефикасно!

# 6
  • Мнения: 1 052
Локално в/у гадовете ли се прилага или си мажеш цялото лице?

# 7
  • Мнения: 1 986
  Ще подкрепя едно мнение,изказано по-горе-всяка кожа е различна и може да налага различно лечение,както и причините за появата на пъпките са различни!Затова най-добре се посъветвай с дерматолог-той ще ти изпише подходящото лекарство-няма универсално за всички!!!

# 8
  • Мнения: 48
искам да попитам майчетата, на които Нормодерм не е помогнал, дали говорят за крема само или са използвали и гела и лосиона?  Sad

# 9
  • Мнения: 177
ами аz съм полzвала Normaderm- Gel-a, и да ти кажа, съм доволна. Аz съм със смесена кожа и ми си отраzяжа6е добре. Сега полzвам пак на Vichy по4иства6т гел, само 4е zа смесена кожа. той не е ло6. Абе об6то вzето, Vichy е гаранция zа ка4ество, поне според мен. Ина4е крем zа лице полzжам от матирастия на Vichy и съм супер доволна.
Дано съм помогнала някак.

# 10
  • Мнения: 177
Само да допълня, 4е на мен въпсният Dalacin T не ми помогна въобсте. Полzвала съм го преz пубертетските ми години.

# 11
  • Мнения: 194
Здравейте преди години(пубертета аз сега сим почти на 18)имах силно изразено акне,а лечението му изисква много търпение и постоянство,но аз открих своето спасение в серията на Avon clerskin използвам я цялата от няколко години и съм много доволна,но както казах вече изисква постоянство и търпение.Трябва редовно да почиствате кожата си с подходящи продукти и няма да имате проблеми с нея.Това е от мен надявам се да съм помогнала с нещо,защото и аз съм изпитвала онова чувство на понижено самочувствие от кожа с пъпки....Не ,че кожата ми сега е идеална(в смисъл,че имам комедони и разширени пори Sad ),но все пак нямам такова акне,както преди... Simple Smile

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 252
Аз съм ползвала Нормадерм - гел, кожата ми е смесена. Но през лятото спрях да го ползвам , защото прекалено много мо изсушава кожата. На места стана на лишейчета. Просто ми е много силен.

# 13
  • Мнения: 1 975
  Ще подкрепя едно мнение,изказано по-горе-всяка кожа е различна и може да налага различно лечение,както и причините за появата на пъпките са различни!Затова най-добре се посъветвай с дерматолог-той ще ти изпише подходящото лекарство-няма универсално за всички!!!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 14
  • Мнения: 3 376
Е,момичето все пак каза,че става въпрос за няколко пъпки,не за проблемна кожа,акне и т.н.
Аз използвам по принцип трите стъпки на Clinique и съм много доволна.Само крема е универсален,иначе сапуна и лосиона -има за различните типове кожа.Преди години имах проблемна кожа-беше ми станало нещо след посещение на една много топла страна.То не бяха доктори,козметици..нищо не ми помагаше.Пробвах медицинска козметика,всички по известни марки,но уви.Само това ми помогна,че и оттогава не ми е мазна кожата на лицето,т.е. не ми "лъщи" както когато бях в пубертета Sick И черните точки ми изчезнаха,абе направо вълшебство.Никога не съм си и мечтала да имам такава кожа на лицето.
Но моя случай тогава е много по-тежък от твоя сега.
Има едно медицинско кремче....но му забравих името Close Беше ми го предписала една дерматоложка преди време,но си спомням,че беше добро,макар и твърде слабичко за моя проблем тогава...българско производство е,малка кутийка с червена капачка.И едно друго...в много малка тубичка,пак като лекарство такова,но и като го намажеш стои като фон дьо тен-хем ти прикрива,хем лекува през това време.
Но ако мислиш,че положението не е чак толкова трагично ,за да ходиш на лекар,можеш да отидеш на козметик и те ще ти препоръчат нещо.Но си мисля,че по-добро от мед.козметика няма. Peace

Общи условия

Активация на акаунт