Помощ КОМАРИ!

  • 1 699
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 099
Е мами, злото на лятото дойде.
Кажете как се борите срещу комарите!
Мен вече ме наядаха, а и детето на 1- 2 места, като при него се получават големи  отоци.
Скоро предстои и море, а там съвсем незнам как ще се опазим!
Давайте идеи за неща, които помагат!

# 1
  • Мнения: 812
аз използвам електрическите машинки на райд и съм много доволна Peace

# 2
  • Мнения: 1 254
Ако детенцето прави отоци - най-вероятно е алергична рекация, по-силна от типичната за повечето хора.
Изберете си подходящ за вас репелент и мажете, когато се движите на места с комари. Нескромно бих предложила и нашият Репелентен крем - на Талодерма - с конкрет от Лавандула, конкрет от Роза, диметилфталат, пчелен восък - успокоява и след ухапвания от комари, мравки, пчели, оси, ожулвания от медузи и коприва. Лавандулата и Розата неутрализират отровата докато още е локализирана. Ако пъпчиците на детенцето освен, че отичат и правят връхчета - леко ги настискайте и намажете с разредени етерично лавандулово масло или с репелентния крем.
Иначе у дома може да изпарявате в свещник със малка "чинийка отгоре" етерично лавандулово масло (няколко капки във вода) - то е силен репелент за комарите, или да се пръскате с отвара от лавандула ..... Rolling Eyes, сполучливи се оказаха и машинките за включване в контакта - избери си най-удачния според теб вариант.

 Peace ами - това мога да посъветвам.
  bouquet лято!

# 3
  • Мнения: 814
За вкъщи ползваме електрическите машинки на Райд, а за навън спрей против комари OFF Peace

# 4
  • Мнения: 2 550
аутан
вкъщи не ползвам нищо, защото рядко влизат комари

# 5
  • София
  • Мнения: 469
аз използвам електрическите машинки на райд и съм много доволна Peace
И аз в къщи.

На вън използвам OFF на Johnson на крем или спрей.
Определено има ефект.

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
В къщи ползвам машинка Райд,а на вън Офф или Аутан.
а и детето на 1- 2 места, като при него се получават големи  отоци.
Това ми звучи, точно като алергия.Дъщеря ми е така и от 2 дни сме на лекарства.Заведи детенце да го погледне алерголог.

# 7
  • Мнения: 661
Препоръчвам AUTAN!
Определено има желания ефект!

# 8
  • София
  • Мнения: 35 919
аз използвам електрическите машинки на райд и съм много доволна Peace
И аз - сега сме с таблетките

# 9
  • Мнения: 22 867
Мен пък не щат да ме ядат! Мъж ми вика, щото съм била отровна, та не смеел и комар да ме хапне. Интересно, защо хапят едни хора, а други не ги забелязват? Не, че се оплаквам, де. Grinning

# 10
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Az ni6to ne pravia i ne me hapiat.

# 11
  • Мнения: 7 474
За вкъщи ползваме електрическите машинки на Райд, а за навън спрей против комари OFF Peace

И ние така! Peace

# 12
  • Мнения: 5 475
аз използвам електрическите машинки на райд и съм много доволна Peace
И аз - сега сме с таблетките
И аз така!  Peace

# 13
  • Мнения: 310
аз използвам електрическите машинки на райд и съм много доволна Peace
И аз - сега сме с таблетките
И аз така!  Peace

 PeaceПодкрепям Peace

# 14
  • Мнения: 903
А за бебета под 1г какво да използвам .И ние отиваме на море и направо се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт