Дайте ми идея,моля

  • 827
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Здравейте.
Искам да ви попитам какво мога да сготвя като комбинация от грах,свинско,карфиол и картоф..До сега не съм иЗполЗвала карфиол и не zнам как 6е пасва на другите продукти.Подходя6 ли е zа яхния?А дали 6е е добре ако ги zаду6а в иенска тенджера?
6е съм ви много благодарна zа някой съвет.
Благодаря предварително. Peace

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Ами свинското можеш да сготвиш с граха и картофите, а карфиола да свариш ама да е хрупкав леко все пак и да залееш с масло с галета ....мммм.... това го обожавам  bowuu.

# 2
  • Мнения: 319
Леко запържено месото, го слагаш заедно с другите продукти в йена + сметана за готвене или заквасена сметана, подправки, масло или друга мазнина и задушаваш.

# 3
  • Мнения: 1 768
А карфиола да го сваря ли преди да го сложа в иена? newsm78

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Ами тя и Мари ще си каже ама щом ще го задушаваш с останалите продукти няма нужда да го третираш преди това...ще се разкашка.

# 5
  • Мнения: 1 768
Благодаря ви много моми4ета. Hug  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 35 912
Ами свинското можеш да сготвиш с граха и картофите, а карфиола да свариш ама да е хрупкав леко все пак и да залееш с масло с галета ....мммм.... това го обожавам  bowuu.
Моренче  Praynig, дай ми рецептата за карфиол с масло и галета, моля
Моето детенце  много обича карфиол.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
 Simple Smile Денис, то много проста работа - карфиола го посваряваш... абе малко повече от бланширане  Grinning(поне аз така, щото не го обичаме мек, а да хрупа леко). В повечко масло запържваш за кратко галетата (и тя повечко) и с това заливаш приготвения карфиол. Сол - при бланширането естествено, а и при галетата - на вкус.
Това е.. и като гарнитура и самостоятелно ... Crazy  Дано ви хареса ! bowuu

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сигурно вече е късно, но моля те!!! Не съсипвай манджата! Никакъв карфиол- не се връзва с ни един от продуктите!

Послушай Морена  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 35 912
Simple Smile Денис, то много проста работа - карфиола го посваряваш... абе малко повече от бланширане  Grinning(поне аз така, щото не го обичаме мек, а да хрупа леко). В повечко масло запържваш за кратко галетата (и тя повечко) и с това заливаш приготвения карфиол. Сол - при бланширането естествено, а и при галетата - на вкус.
Това е.. и като гарнитура и самостоятелно ... Crazy  Дано ви хареса ! bowuu

Благодаря   bouquet
И аз така си го представях, но все пак да попитам МАЙСТОРА Grinning

# 10
  • Мнения: 1 768
Сигурно вече е късно, но моля те!!! Не съсипвай манджата! Никакъв карфиол- не се връзва с ни един от продуктите!

Послушай Морена  Peace

Много вкусно стана.Дори мъжа ми ме похвали,4е не е ял о6е от мене такава манджа..У4удва6о добре стана. Wink

Общи условия

Активация на акаунт