Къде слагате дребните неща?

  • 10 346
  • 60
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Има едни предметчета, които се въргалят из цялата къща и все не мога да им намеря място - ключове, стотинки, купони за кухня, химикали, фиби, бонбони...ей такива неща.
Имате ли определени места за тях, къде ги "складирате", само у нас ли са навсякъде? newsm78

# 1
  • Мнения: 8 505
В кутии.
Може да използваш всякакви-от обувки,метални от бисквити или да си купиш специални за целта.Ако ти се играе,може да ги облепиш с нещо (хартия,плат,самозалепващо фолио) в цвят,който се връзва с интериора-това позволява да ги наредиш на видно място-където ти харесва-зад вратата,върху някой шкаф...

# 2
  • Мнения: 53
... ластичета, гривнички, билетчета, сметки за плащане, батерии, моливчета... позната работа  Wink
В коридора временно стои една етажерка и за отрицателно време се затрупа с такива джунджурии. Сега като гледам всичко това на 1 място се чудя къде ще ги прибирам нещата като махна етажерката newsm78

reflex металните кутии са добра идея  Peace

# 3
  • Мнения: 1 178
В ето такива панерчета

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ама панерите (чудни са на Икеа, между другото) трябва да вдигам на високо заради детето...а това са неща, които се ползват всекидневно (зарядни и пр.) и се моткат навсякъде.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
 Пробвах - сложих една кутия. Напълни се и вече не стига, опасявам се, че така ще слагам все по-големи кутии и не знам до къде можем да стигнем със събирането на такива дреболийки.

# 6
  • Мнения: 46 508
Това ми е много голям проблем  ooooh! няма нещо, което да ме дразни повече Crazy

Все още работя по въпроса, но в момента са тези неща:


На микровълновата- в тази кошничка слагаме какво ли не (химикалки, тапи за уши, батерийки, конец за зъби и т.н.), коeто да кажем ползваме ежедневно.

До входната врата в това чудо- основно бележки за сметки и химикалка, принудих се да го сложа, защото мъжът ми като тръгне за работа сутрин има навика да си изпразва джобовете и да ръси листчета по шкафа за обувки  Laughing

Всичко останало хвърлям в една кошничка за щипки за пране  на рафта с препаратите, за да не може да я стига детето, боклуци от всякакъв вид, които не съм преглеждала от много време и се чудя за какво въобще ги държа  Tired

Отделно съм накупила пластмасови кутии, в които мъжът ми си държи гайки, болтчета, чукове и каквото се сетиш, свързано с ремонти и бърникане Crazy

Зарядните стоят в/у пералнята, но тя е в ниша зад входната врата и не се вижда  Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 46 508
Влюбих се в това

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Върху нашата микровълнова май пише да не се слага нищо отгоре. Има ли нещо вярно...аз затова не съм тупнала още нещо там.

# 10
  • Мнения: 46 508
Върху нашата микровълнова май пише да не се слага нищо отгоре. Има ли нещо вярно...аз затова не съм тупнала още нещо там.

Нашата е малко обелена след толкова местене по апартаменти и така закривам последиците, най-много да я прецакам  Confused

# 11
  • Мнения: 1 492
Върху нашата микровълнова май пише да не се слага нищо отгоре. Има ли нещо вярно...аз затова не съм тупнала още нещо там.

Нашата е малко обелена след толкова местене по апартаменти и така закривам последиците, най-много да я прецакам  Confused
Само там където е решетката не се слага нищо и метални неща също не се слагат отгоре

# 12
  • Мнения: 793
По въпроса и аз съм с панерчета някой от тях прибрани в чекмеджета, в неделя правих разчистване на тези простотии  Wink Ама по принцип трудно се каня  Whistling

Върху нашата микровълнова май пише да не се слага нищо отгоре. Има ли нещо вярно...аз затова не съм тупнала още нещо там.

Нашата е малко обелена след толкова местене по апартаменти и така закривам последиците, най-много да я прецакам  Confused

Зависи къде и е изхода за вълните/уф сега как да го обесня/ една решетка, на някои е отгоре, на някой е отстрани, за нея знам че не трябва да има нищо отгоре, не на самата печка, ама Шани ако може да се включи   Hug

# 13
  • Мнения: 4 300
Никол, тези кошници са разкошни. Аз се сдобих с 6 такива от Практикер. Продаваха се в комплект по 3 срещу сумата от 14.99 лв, като всеки комплект се състои от различни размери, най малката около 30см, най голямата около 50 см по памет. Много са красиви и практични. Напълнила съм ги както следва:
Двете най големи:кухненски кърпи в едната, в другата няколко черпака и кутии с прибори, които рядко ползвам
Двете средни: СД-та и ДВД-та
Двете най малки: епилатор и сешоар в едната, сапуни, шампоани и тем подобни нещища в другите.

# 14
  • Мнения: 46 508
Нямаме решетка от горе  Thinking

r0ksi, мерси, ще намина към Практиркер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт